Hírek
vissza
2020/906

U15: bravúr győzelem idegenben

U15: bravúr győzelem idegenben

Kis korosztályaink szombaton Sopronban az Ágfalvi úti pályán vendégszerepeltek, az U15-ösök komoly küldetést végrehajtva elhozták mindhárom pontot, míg az U14-eseknél 25 perc alatt eldőlt a meccs az SC Sopron javára. 

U15: SC Sopron-Király SE 0-1 (0-0).


Király SE: TANAI- HORVÁTH B, FLIEGLER, VASS, HORVÁTH D. (MOSONYI)- KOVÁCS Á. (VILICS)- SZALAI (NAGY Á.), SZABÓ B., KATONA, GREFFER (KÁLMÁN)- RADÓ (ZSIRAI). Edző: Kovács Zsolt. 

Gól: Zsirai 75. perc 

Kovács Zsolt, vezetőedző: - Gratulálok az egész csapatomnak, hiszen egy nagyon jó csapat otthonából tudtuk elhozni a 3 pontot. A Sopron csapata irányította a mérkőzést, de nagyon szervezetten és jól védekeztünk. Rengeteg szögletet rúgtak, de csapatom fegyelmezettségét mutatja, hogy azokat is rendre jól hárítottuk. Viszont a kontráinkban, főleg a második félidőben, több veszély is volt, már előbb is eldönthettük volna a mérkőzést. Ez egy figyelemre méltó eredmény, de ezt is helyén kell kezelni, hiszen előre játékban, labdatartásban nagyon sokat kell még fejlődnünk. Dolgozunk, megyünk tovább!  

U14: SC Sopron-Király SE 6-1 (5-0). 

Király SE: Varju (Guzmics a 69. p.)- Hirsch-Nagy (Baumgartner a 41. p.), Breznovich, Béry, Wilhelm - Deutsch, Bodor (Mayer a 61. p.) - Gombás B., Gáspár (Zsirai a 41. p.), GOMBÁS M. - Szabó B. (Németh B. a 41. p.). Edző: Hujber Bálint. 

Góllövők: Varga B. a 6. és 30., Kovács-Vass a 16. és 18., Kovács-Galavics a 21., Kostevc a 76., illetve Gombás B. a 70. percben. 

Hujber Bálint, vezetőedző: - Idejét sem tudom mikor kezdtünk ilyen gyengén mérkőzést. Az első félidőben hibát hibára halmoztunk, amiket a vendéglátónk könyörtelenül ki is használt. 20 perc alatt el is dőlt a mérkőzés. Lehet már későn, de szerkezetet váltottunk, amivel már több labdát szereztünk. A második félidőben próbáltunk kozmetikázni a különbségen, de csak egy gólt sikerült szereznünk, pedig a lehetőségeink mindkét játékrészben megvoltak. Sajnos a fordulópontokból rendre rosszul jöttünk ki. Amikor egyenlíthettünk volna vagy szorosabbá tehettük volna az eredményt, a kihagyott helyzeteinkre a Sopron góllal válaszolt. Természetesen a sportban nincs volna vagy ha, teljesen megérdemelt a hazaiak győzelme! Az első félidei teljesítményünkkel olyan mélyre löktük magunkat, ahonnan már nem volt visszaút.  

Kapcsolódó témák: U15-ös csapatunk

Képek

Kiemelt videó
Tigris Kupa U11 tovább
Eseménynaptár
hétHKSZECSPSZOV
36123456
3778910111213
3814151617181920
3921222324252627
40282930
Király induló
Irigy Hónaljmirigy - Szombathelyi Tigrisek