Hírek
vissza
2021/207

U14, U15: megszórtuk a MITE-t

U14, U15: megszórtuk a MITE-t

A 13. fordulóból bepótolt mérkőzésen vasárnap U14-es együttesünk kétszámjegyű, de U15-ös csapatunk is fölényes győzelmet aratott a mindkét korosztályban a tabella hátsó régiójához tartozó MITE ellen.

U15-ös regionális bajnokság, Észak-Nyugat: Király SE-MITE 7-0 (5-0).

Király SE: Ady - KOVÁCS Á., HORVÁTH B., Fliegler (Vass a 41.p.), HORVÁTH D. - SZABÓ B.- Greffer (Teklits a 60.p.), Katona, Vilics (Nagy Á. a 41.p.), KIRÁLY K. (Kálmán az 51.p.) - Radó (Zsirai az 51.p.). Edző: Kovács Zsolt. 

Gólszerzők: Király K. (2), Katona (2), Greffer, Szabó B., Teklits.

Kovács Zsolt, vezetőedző: - Az őszi forduló 13. fordulójából elmaradt meccset pótoltunk vasárnap délelőtt a Király Sportlétesítményben. Negyedik hete edzünk, még két hét van hátra a bajnokságig, úgyhogy egy igazi felmérő volt, hol is tartunk most. A srácok remekül kezdték a mérkőzést, hamar döntésre is vitték a meccset. A hetedik percben már 2-0 volt az állás, egy szép támadás utáni, illetve egy szöglet utáni nagyszerű fejesgóllal. Az ellenfél csapata teljesen visszaállt, a saját tizenhatosa előtt védekezett a mérkőzés egészében. Örülök, hogy többször is mögéjük tudtuk menni a széleken, a szélső védőink remekül léptek be a játékba. Valamint a védekezésünk is viszonylag jól működött, folyamatosan visszatámadtunk, a saját térfelünkön alig volt a labda. A második félidőben sem változott a játék a képe. Azonban a kapu előtt folyamatosan rossz döntéseket hoztunk, ami miatt rengeteg helyzetet ki is hagytunk. Sajnos elkezdünk egyénieskedni, középen próbáltuk megtörni a tömörülő ellenfelet, ami nem vezetet gólokhoz. Pozitívum, hogy a második félidőben is végig tisztelve az ellenfelet mentek előre a srácok, a de a kapu előtt sokkal nagyobb koncentráció van szükség. 

U14-es regionális bajnokság, Észak-Nyugat: Király SE-MITE 14-0 (6-0). 

Király SE: Varju (Guzmics a 41. p.) - BAUMGARTNER, BREZNOVITS, Zsirai (Kiss a 41. p.), Wilhelm - Deutsch Á., Bodor - Gombás B. (NÉMETH B. az 50. p.), Gergely (Gáspár az 50. p.), GOMBÁS M. - MAYER M. Edző: Hujber Bálint. 

Gólszerzők: Mayer M. (4), Gombás M. (4), Németh B. (3), Gergely B. (2) Deutsch.

Hujber Bálint, vezetőedző: - Az eredménytől és az amúgy megnyugtató előnytől függetlenül nem voltam teljesen megelégedve az első félidei teljesítményünkkel. Nem abban az ütemben játszottunk, ami az elvárás, erre a szünetben fel is hívtam a figyelmet. Sikerült váltanunk, és a második játékrészben a saját játékunkra koncentrálva, kevés érintővel, lendületes támadásokkal megérdemelten hoztuk azelmaradt bajnokit. 

Kapcsolódó témák: U14-es csapatunk

Képek

Kiemelt videó
Tigris Kupa U11 tovább
Eseménynaptár
hétHKSZECSPSZOV
301
312345678
329101112131415
3316171819202122
3423242526272829
353031
Király induló
Irigy Hónaljmirigy - Szombathelyi Tigrisek