Hírek
vissza
2020/313

U12: szoros meccs a Lurkóval

U12: szoros meccs a Lurkóval

Rengeteg hiányzója ellenére szívvel-lélekkel küzdött U12-es csapatunk a Lurkó elleni előre hozott bajnokin, ez szerdán egy szoros vereségre bizonyult elegendőnek.  

Lurkó UFC-Király SZE 3-2 (1-0) - Szombathely, Illés Akadémia, U12-es I. osztályú bajnoki, Észak-Nyugat, vezette: Pintér B. 


Király: Tóth G. - Naisz, Kovács B., Sodics, Horváth D., Hegyi, Bakucz D., Szabó R., Farkas B. Cserék: Sali, Deutsch, Bakucz M., Tóth D., Szabó B. Edző: Balogh István.


Gólszerzők: Sali a 36., Naisz a 49. percben.


Balogh István, vezetőedző: - Szerdán bajnoki mérkőzést játszottunk városi riválisunk, a Lurkó UFC ellen. Rossz előjelekkel készültünk, betegségek, sérülések tizedelik csapatomat hetek óta. Öt hiányzónk mellé a mérkőzés előtt csatlakozott még alapemberünk, Szász Félix is, aki belázasodott a mérkőzés napjára. Nem kezdtünk rosszul, kiegyenlített játék folyt az elején, majd a védelem oszlopa Kovács Bálint is megsérült, akit le is kellett cserélni. Egygólos hátrányban fordultunk, de ekkorra már fölényben voltak a hazaiak, csak kapusaink bravúrjai tartottak meccsben minket. A második félidő elején újabb gólt kaptunk, de ez nem roppantotta össze a csapatot, szép lassan ledolgoztuk hátrányunkat. Mentünk előre a győztes gólért, de két perccel a vége előtt egy kontrából a hazaiak megszerezték a győztes találatot. Nagyon sok hibával ugyan, de szívvel-lélekkel küzdött a társaság, büszke vagyok rájuk! Ennyivel jobb volt az ellenfél, gratulálunk nekik! Külön kiemelném Kovács Bálintot, aki kisebb sérüléssel is vállalta a játékot, valamint Tóth Dénest és Szabó Bálintot, akik az U11-ből lettek felrendelve, felnőttek a feladathoz, nagyszerűen helytálltak! 

Kapcsolódó témák: U12-es csapatunk
Kiemelt videó
Tigris Kupa U11 tovább
Eseménynaptár
hétHKSZECSPSZOV
36123456
3778910111213
3814151617181920
3921222324252627
40282930
Király induló
Irigy Hónaljmirigy - Szombathelyi Tigrisek