Hírek
vissza
2020/1016

U14, U15: hibátlan mérleggel Csornáról

U14, U15: hibátlan mérleggel Csornáról

Hat ponttal, öt lőtt és nulla kapott góllal tért haza a regionális bajnokság csütörtök esti mérkőzéseiről U14-es és U15-ös együttesünk. Az U16-os megyei bajnokságban pénteken Egyházasrádócról hoztuk el a három pontot. 

U14-es regionális bajnokság, Észak-Nyugat: Csornai SE-Király SE 0-3 (0-0).

Király SE: GUZMICS - Baumgartner, BREZNOVITS, BÉRY, WILHELM - Mayer (Varga a 70. p.), Bodor (ZSIRAI a 41. p.) - Gombás B. (Németh B. a 62. p.), Gergely (HEGYI a 62. p.), Gombás M. - Szabó B. (Gáspár a 41.p.) Edző: Hujber Bálint. 

Gólszerzőink: Gergely, Gáspár, Béry.  

Hujber Bálint, vezetőedző: - Az első 10 percben 3 óriási gólhelyzetet puskáztunk el. Ahelyett, hogy nyugodtan és felszabadultan játszhattunk volna tovább, felhoztuk ezzel a hazai csapatot, így magunknak tettük nehézzé a mérkőzést. Az szünetig nem is tudtunk betalálni. A második játékrészben a cseréknek is köszönhetően sikerült váltanunk, és a lehetőségeinkből hármat értékesítettünk. Gratulálok csapatomnak az újabb idegenbeli sikerhez! 

U15-ös regionális bajnokság, Észak-Nyugat: Csorna SE-Király SE 0-2 (0-0).

Király SE: Tanai - HORVÁTH B., FLIEGLER, VASS, Horváth D. - SZABÓ B., KOVÁCS Á. - Szalai (Nagy Á. az 59. p.), Radó (VILICS a 46. p.), Greffer (Mosonyi a 64.p.) - Katona. Edző: Kovács Zsolt. 

Gólszerzőink: Horváth B., Katona R.

Kovács Zsolt, vezetőedző: - Egy roppant fontos és nehéz mérkőzésről hoztuk el a három pontot. Az elmúlt hetek jó játéka sajnos nem párosult eredménnyel. A srácok azonban a mai meccsen is mindent megtettek a győzelemért. Az első félidőben több lehetőségünk is volt, amik sajnos kimaradtak. A második félidőben is irányítottuk a mérkőzést, szerencsére ez már gólokban is megmutatkozott.  Pozitívum, hogy nullára le tudtuk hozni a meccset, az elmúlt két mérkőzésen kapusunknak talán egy komolyabb védése volt, tehát a csapatvédekezésünk kezd összeállni. Tanulság, hogy ilyen mérkőzéseket előbb el kell döntenünk. 


U16-os megyei bajnokság: Egyházasrádóc SE-Király SE 0-2 (0-1).

Király SE: Czöndör - VÁMOS, Czenki, VASS (HIRSCH-NAGY az 59.p.), Mosonyi (Kiss L. az 59.p.) - Nagy Á., FLIEGLER - Majtényi (Deutsch a 46.p.), VILICS (Teklits az 59.p.), Greffer - Radó (Horváth D. az 34.p.). Edző: Kovács Zsolt.

Gólszerzőink: Vilics, Fliegler.

Kovács Zsolt, vezetőedző: - Egy irreális talajú pályán, helyenként vízilabda és sárdagasztó mérkőzésen sikerült megszereznünk a három pontot, egy ilyen pályán is futballozni akaró ellenfél ellen. A srácok küzdésből ma jelesre vizsgáztak. Ha kapu előtt kicsit jobban koncentrálunk, előbb eldönthettük volna a mérkőzést.   

Kapcsolódó témák: U14-es csapatunk

Képek

Kiemelt videó
Tigris Kupa U11 tovább
Eseménynaptár
hétHKSZECSPSZOV
53123
0145678910
0211121314151617
0318192021222324
0425262728293031
Király induló
Irigy Hónaljmirigy - Szombathelyi Tigrisek