Hírek
vissza
2022/1119

Kemény dió volt az ETO

Kemény dió volt az ETO

A kiváló játékerőt képviselő ETO FC Győr volt U12-es és U13-as csapatunk vendége az utánpótlás bajnokságok pénteki, 11. játéknapján.  

 

 

MLSZ Országos U12-as Bajnokság, Észak-Nyugat, 11. forduló: Király SE-ETO FC Győr 0-3 (0-2, 0-1, 0-0, 0-0).

Király SE: Tanai B. - Klauzer, Takács Z., Szász A., Windisch, Hajdú B., Mészáros N., Tóth-Hencsey, Varga M. Csereként pályára lépett: Németh K., Raffai, Derényi A. Edző: Kiss Gábor.

Kiss Gábor: - Az ETO FC Győr végig minőségi játékot mutatott a mérkőzésen, így nekünk is hamar fel kellett vennünk a ritmust. Sajnos, mielőtt "elkezdtünk megérkezni" a mérkőzésbe, gyorsan, két gólt ajándékoztunk ellenfelünknek. Percről percre lendültünk bele a játékba. Labdabirtoklásban jól használtuk a pályát szélességben és mélységben. A védekezésünk jól működött. Stabilak, agilisek voltunk. Sajnos, a második negyedben kaptunk még egy gólt. Később kiderült, ekkor már kialakult a végeredmény. Tanai Barni büntető hárított, míg támadósorunk csak kapufáig jutott. A mutatott játékkal elégedett voltam. Egy jó mérkőzést játszottunk nagy tempóban egy kiváló csapat ellen. Sok pozitívum volt a mérkőzésen, melyekből tovább tudunk haladni a megkezdett úton. Büszke vagyok a csapatomra, a szülőknek köszönjük a szurkolást!

MLSZ Országos U13-as Bajnokság, Észak-Nyugat, 11. forduló: Király SE-ETO FC Győr 0-6 (0-1, 0-2, 0-1, 0-2).

Király SE: Krancz Bá. - Sodics M., HORVÁTH-BARTON M., Fülöp B., Borbély L. - NÉMETH H., Németh B., Hegyi M., Szabó D. Csereként pályára lépett: Krancz Be., Bozzai L., Kósa B., Iván Cs. Edző: Németh Bálint.

Németh Bálint: - Egy akadémia ellen nem fér bele, szó szerint luxus, hogy 40 perc után 3-0 az ellenfélnek, három pontrúgás után, amikor van időd felállni, meg van beszélve, kinek mi a feladata, és ennek ellenére sem tudjuk levédekezni a szögleteket, szabadrúgásokat. Kétség nem fér ahhoz, hogy játékban jobb volt ellenfelünk, de a legnagyobb különbség, aminek nem szabadna ekkorának lennie, az a hozzáállás és a mentalitás.

Kapcsolódó témák: U12-es csapatunk

Képek

Kiemelt videó
Ilyen volt a 4. Tigris Kupa a Répce Sportcsarnokban tovább
Eseménynaptár
hétHKSZECSPSZOV
051234
06567891011
0712131415161718
0819202122232425
0926272829
Király induló
Irigy Hónaljmirigy - Szombathelyi Tigrisek