2022/928

Jánosházi győzelemmel állt az élre csapatunk

A MOL Magyar Kupa főtáblás kötelezettség miatt a 3. fordulóban elmaradt megyei I-es bajnokit pótolt szerdán csapatunk Jánosházán, ahol a Király SE 3-0-ra diadalmaskodott, így hét játéknap után továbbra is hibátlan mérleggel áll, s ezzel átvette a vezetést a tabellán is.

Jánosháza VSE-Király SE 0-3 (0-1). - Jánosháza, megyei I-es labdarúgó-mérkőzés, vezette: Bagoly.

Jánosháza: Pethő - Bodor T. (Szabó T. a 63. p.), Szép D., Lempeg, Piri B. (Balogh P. a 76. p.), Sebestyén (Vágusz A. a 68. p.), Kiss Á., Büki, Szabó K., Péter D., Benkő. Játékos-edző: Bodor Tibor.

Király SE: Horváth Al. - Rózsás (Takács D. a 63. p.), Schimmer, Kiss K., Vigh - Horváth And., Reseterits - Kovács A., Csákvári (Tamás B. a 73. p.), Németh G. (Kudron a 63. p.) - Velekei (Baranyai K. a 73. p.).  Edző: Hegyi László.

Gólszerzők: Horváth And. a 39., Velekei a 60., Kovács A. a 62. percben.

Hegyi László: - Az első félidőre nem tudtunk annyira felpörögni, mint amit szerettem volna látni, ezzel együtt is sikerült megszereznünk a vezetést. A folytatásban három perc alatt lerendeztük a három pont sorsát, és az összkép alapján megérdemelt győzelmet arattunk.