Hírek
vissza
2021/408

M14: mindkettő idegenben

M14: mindkettő idegenben

Az U14-es megyei bajnokság szerdai fordulójában U12-es csapatunk Répcelakon vendégszerepelt, míg a másik együttesünk a Haladás pályáján játszott.  

U14-es megyei bajnokság, Sárvári-csoport: Répcelaki SE-Sport36-Király SE U12 0-5 (0-1).

Király SE: Borhy - Tanai F., Puporka, Kolompár, Tóth D. - Szabó B., Harangazó, Nagy Á., Marian R. Csere: Horváth M., Kovács B., Karai. Edző: Gombás Péter. 

Gólszerzőink: Kolompár (3), Nagy Á., Marian R. 

Gombás Péter, vezetőedző: - Az első félidőben a hazaiak berendezkedtek a saját térfelükre, mi pedig türelmesen próbáltuk a széleken megbontani őket, és egy ilyen támadás után megszereztük a vezetést. A második félidőben kicsit feljebb jött a Répcelak, így már könnyebb dolgunk volt a támadásépítésben, sok lehetőséget dolgoztunk ki és ebből négyet gólra is váltottunk. A mérkőzésen végig domináltunk, a hazaiak gyors támadóit sikerült semlegesítenünk, erővel is jobban bírtuk, megérdemelten győztünk. 

U14-es megyei bajnokság, Szombathelyi-csoport: Szombathelyi Haladás VSE-Király SE 3-2 

Király SE: Guzmics - Kulcsár, Béry, Zsirai - Wilhelm, Deutsch Á., Gergely - Sodics T., Szász. Csere: Sali, Spitzer, Horváth D., Deutsch M. Edző: Balogh István. 

Gólszerzőink: Gergely, Béry. 

Balogh István, vezetőedző: - Egy vegyes U13-U14-es csapattal álltunk ki a bajnokság második helyén álló Haladás ellen. Bár a meccs eljén látszott, hogy hogy nincsenek összeszokva a srácok, a félidő közepétől felvettük a ritmust, és jó meccset játszottunk a gyors, képzett csapat benyomását keltő zöld-fehérekkel. Nálunk Szász, Béry és az első félidőben Gergely Bálint is remekül futballozott, de vendéglátóinknál is voltak nagyszerű egyéni teljesítmények. Sajnos, egy hosszabbításban kapott góllal végül alul maradtunk, pedig egy pontra rászolgáltunk volna. Ettől függetlenül dicséret illeti a srácokat, egy mert egy remek csapattal szemben végig partiban voltunk, emelt fővel hagyhattuk el a pályát. 

Kapcsolódó témák: U12-es csapatunk

Képek

Kiemelt videó
Tigris Kupa U11 tovább
Eseménynaptár
hétHKSZECSPSZOV
131234
14567891011
1512131415161718
1619202122232425
172627282930
Király induló
Irigy Hónaljmirigy - Szombathelyi Tigrisek