Hírek
vissza
2010/928

Hírek

Dátum: 2010 szeptember 13

U16-os korosztályaink is megkezdték a bajnokságot,a sárga színnel fémjelzett csapat,két győzelmet aratott eddig(Rábapatyon 5-2,Pecölben 5-0),mig a szürkék hazai pályán fektették kétválra a rumi serdülőt(5-0)!U13-asaink pedig a Viktoria U15-öt verték 2-0 arányban.
Ifi és felnőtt csapatunk a hétvégén,összesen 15 góllal terhelte a Toronyi csapat kapuját hazai pályán!
Ifi:Király SZE-Torony 7-3 (5-1)
Gól:
Felnőtt:Király SZE-Torony 8-0 (4-0)
Gól:Hujber G.(2),Kovács R.(2),Demény Zs.,Fazekas B.,Hujber B.,Somfalvi P.
GRATULÁLUNK MINDEN KOROSZTÁLYNAK,CSAK IGY TOVÁBB!

Kiemelt videó
Így zajlott az ötödik Tigris Kupa tovább
Eseménynaptár
hétHKSZECSPSZOV
231234567
24891011121314
2515161718192021
2622232425262728
272930
Király induló
Irigy Hónaljmirigy - Szombathelyi Tigrisek