Hírek
vissza
2023/212

Hétvégén Ritzingben tornázott az U11-es csapatunkSzerző: Németh Zsolt

Hétvégén Ritzingben tornázott az U11-es csapatunk

 

Nagyon szép helyen, jó csarnokban, egy erős, minőségi tornán vehetett részt az U11-es csapatunk, amit az SC Sopron rendezett. Sajnos, az eredményesség ezen a hétvégén hiányzott, ennek ellenére sok pozitívum és öröm volt a gyerekeink játékában. Petneházi Sándor a torna All Star csapatába is bekerült!

 

 

Csoportmeccsek:

 

SC Sopron – Király SE 2:1

Gólszerző: Tóth-Hencsey Gergő

 

Fussballschule Rafl – Király SE 1:0

 

SK Slovan Bratislava – Király SE 4:1

Gólszerző: Márkus Bálint

 

Alsóház:

 

Illés Akadémia – Király SE 1:1

Gólszerző: Varga Máté

 

Győri ETO – Király SE 2:1

Gólszerző: Horváth Benedek

 

SC Sopron – Király SE 2:1

Gólszerző: Varga Máté

 

Horváth Péter így értékelte a tornán való részvételt:

„Minden ilyen tornával többek lesznek, tanulnak, sok tapasztalatot szereznek és fejlődnek a gyerekek. Sajnáltam őket, mert a játékukkal, hozzáállásukkal nem volt baj, nagyon tetszetősen fociztak és a mérkőzések nagy részén fölényben játszottak. Sokat futva, egymást kisegítve, kezdeményezően, az ellenfél térfelén letámadva védekeztek. Agresszivitásban felveszik a versenyt a nemzetközi csapatokkal is. Ismét a helyzetkihasználásba csúszott hiba. Hiányzik a góllövés, sajnos lehet az akár szemtől szemben a kapus ellen is, szinte minden helyzet kimarad. Az önbizalmukban látom a legnagyobb gondot, főként az önértékelésüket kell javítani, mert kishitűek és ez látszik ezekben a szituációkban. Az edzéseken, tornákon folyamatosan változtatunk ezen, és biztos jönni fog a sikerélmény is a gyerekeknek!”

 

Kapcsolódó témák: U11-es csapatunk
Kiemelt videó
Ilyen volt a 4. Tigris Kupa a Répce Sportcsarnokban tovább
Eseménynaptár
hétHKSZECSPSZOV
141234567
15891011121314
1615161718192021
1722232425262728
182930
Király induló
Irigy Hónaljmirigy - Szombathelyi Tigrisek