Hírek
vissza
2023/813

Hetedik helyen, sok tapasztalattal zárta csapatunk az emléktornátSzerző: Németh Zsolt

Hetedik helyen, sok tapasztalattal zárta csapatunk az emléktornát

 

Szombaton a III. Király Ferenc Emléktornán szerepelt U11-es korosztályunk és erős nemzetközi mezőnyben a 7. helyet szerezték meg fiataljaink. A nap első fele nem sikerült igazán jól, de délután már felszabadultabban, eredményesebben fociztak a fiúk.

 

 

A torna végeredménye:

1. GNK Dinamo Zagreb

2. Budapest Honvéd FC

3. DAC 1904

4. First Vienna FC

5. SK Rapid Wien

6. Credobus Tehetségközpont

7. Király SE

8. Vasas Kubala Akadémia

9. Kelen SC

10. Szombathelyi Haladás VSE

 

A torna legjobb kapusa: Vigh Olivér (DAC 1904)

A legjobb mezőnyjátékos: Roko Jelusic (GNK Dinamo Zagreb)

Gólkirály: Ivan Emanuel Miljak (GNK Dinamo Zagreb)

 

 

Schimmer Zoltán értékelése:

Nem indult jól számunkra a torna, hiszen két ki-ki mérkőzésen egy-egy gólos vereséget szenvedtünk. Mindkét meccsen hatalmas egyéni hibák előzték meg az ellenfelek találatait. A délelőtt hátralévő mérkőzésekre mentálisan szétestünk és újabb két vereséget szenvedtünk. Jól jött számunkra az ebédszünet, kicsit átbeszéltünk dolgokat és rendeztük a sorokat. A srácok jól reagáltak a megbeszéltekre, hiszen délután teljesen más arcukat mutatták. A torna második felében jó iramú, élvezetes mérkőzéseken két győzelem és egy döntetlen mellett egy vereséget szenvedtünk, így kozmetikázva a délelőttöt. Az alsóház, vagyis az ezüst csoport második fokát, összességében pedig a 7.helyet szereztük meg. A gyerekek hozzáállásával egy-egy időszakot leszámítva meg voltam elégedve, a hibák kijavításán fokozatosan dolgozni fogunk. Ízelítőt kaphattak, hogy nemzetközi szinten mennyivel gyorsabban történnek az események és az itt tapasztaltakat remélhetőleg hasznosítani is tudják.

 

Eredményeink:

 

Csoport mérkőzések:

Király SE-DAC 1904 1:2

Király SE-Kelen SC 2:3

Király SE-Budapest Honvéd FC 1:4

Király SE-SK Rapid Wien 1:4

 

Ezüst ág:

Király SE-Kelen SC 2:1

Király SE-Credobus TK 0:4

Király SE-Haladás VSE 1:1

Király SE-Vasas Kubala Akadémia 2:1

 

Kapcsolódó témák: U11-es csapatunk

Képek

Kiemelt videó
Ilyen volt a 4. Tigris Kupa a Répce Sportcsarnokban tovább
Eseménynaptár
hétHKSZECSPSZOV
051234
06567891011
0712131415161718
0819202122232425
0926272829
Király induló
Irigy Hónaljmirigy - Szombathelyi Tigrisek