2020/303

Hat gól a Lurkónak U14-eseinktől

Az U14-es bajnokság II. osztályának Észak-Nyugati-csoportjában csapatunk vasárnap 6-2-re nyert a Lurkó UFC vendégeként.

Lurkó UFC-Király SE 2-6 (2-4) - U14-es II., osztályú bajnoki mérkőzés, Szombathely, Illés Akadémia, vezette: Németh T.

Király: Tanai - Horváth B., Kovács Á., Fliegler, Horváth D. (Szalai Cs., a 47. p.) - KATONA, SZABÓ B.- Greffer (Teklits, a 74. p.), Radó M. (Nagy Á., a 47. p.), Zsirai-Kiss (Kálmán, a 62. p.) - PINTÉR. Edző: Kovács Zsolt.

Gólszerzők: Pintér az 5. és 76., Zsirai-Kiss a 13. és a 30., Szabó B. a 26., Greffer a 73. percben.

Kovács Zsolt vezetőedző: - Remekül kezdtük a mérkőzést, úgy ahogyan egy városi rangadót kell. A 35. percig irányítottuk a játékot, jól futballoztunk és szép gólokat rúgtunk. Sajnos a félidő előtt egy ötperces rövidzárlat miatt nehézzé tettük a meccset. Ez nem először fordul elő velünk, ameddig ezeket a hibákat nem tudjuk kiküszöbölni, addig sajnos ilyen gólokat fogunk kapni. A második félidőben már kiegyensúlyozottabb játék folyt. A gólokat leszámítva a csapatvédekezésünk jól működött. Az utolsó 10 percben meg két szépségdíjas góllal lezártuk a találkozót. Az első félévben a rúgott gólokkal nem voltam kibékülve, most két meccsen rúgtunk 9 gólt, ami rendben van. Védekezésben kell most javulnunk, hogy tudjunk 80 percig koncentrálni, hogy ne kapjunk ilyen elkerülhető gólokat.