Az U9-es fiúk szereplését Horváth András értékelte:
„A 30 perces játékidőnek köszönhetően mindenki bőséges lehetőséget kapott a bizonyításra, a gyerekek pedig éltek is ezzel: tartalmas és tanulságos mérkőzéseket játszottunk. Támadásban a labdás technikai és taktikai elemeket tekintve nagyon magabiztosak és kreatívak voltunk. Kifejezetten tetszett a rengeteg labda nélküli elmozgás, amivel folyamatosan teret és időt nyertünk az ellenfelekkel szemben. Tornáról tornára látható az egyre jobb összhang a gyerekek között: figyelik egymás mozgását, és sokat fejlődtünk a labda nélküli rásegítésekben is. Az ellenfél kapuja előtti játékhelyzetek megoldásával és a ziccerek minőségével elégedett voltam, de a befejezéseknél még több összpontosítás kell, hogy a gólok számában is megmutatkozzon az a rengeteg lehetőség, amiért a mezőnyben maximálisan megdolgoztak a srácok.
Védekezésben a labda nélküli mozgásokat tekintve jók voltunk, a megfelelő helyezkedésekkel sok labdát sikerült szereznünk. A párharcok terén ugyanakkor hullámzóbb volt a teljesítményünk. Még kiegyensúlyozottabbá kell válnunk az 1v1-es szituációkban, hogy az egyéni védekezésekből és ütközésekből nagyobb arányban mi kerüljünk ki győztesen.
Összességében látható a fejlődés a csapaton. Az edzéseken gyakorolt játékhelyzet-kialakítások és megoldások rendre visszaköszönnek a mérkőzéseken, és ezeket egyre érettebben játsszuk le a végletekig. Öröm nézni a gyerekek tudatos mozgását a pályán!
Büszke vagyok a srácokra, de nem állunk meg: folytatjuk a munkát, mert a fejlődésnek nincs felső határa!”
A csapat tagjai: Nagy Zétény, Gáncs Attila, Pnishi Noár, Lukátsi Zalán, Milisics Ármin, Kero Ádám, Ujhelyi Kristóf, Schimmer Patrik, Kovács Balázs
Az U10-es csapat részvételéről Schermann Viktor küldött beszámolót:
„Szombaton újabb országos Bozsik-tornán vettünk részt, ezúttal az Illés Akadémia adott otthont az eseménynek, ahol a hazaiak mellett a Nagykanizsával és a Lurkóval mérkőztünk meg. Két zalai együttes a megrendezett Magyar Kupa döntő miatt távol maradt, így hosszabb, 35 perces mérkőzéseken bizonyíthattak fiataljaink. Ez remek lehetőséget adott arra, hogy a játék mellett fizikális felkészültségünket is fejlesszük.
Bár a tornán akadtak gyengébb periódusaink, öröm volt látni a gyerekeken a felszabadult, örömteli és kezdeményező játékot. A hiányzóink ellenére többen is ki tudtak bontakozni, és megmutatták, hogy ennek a csapatnak vezérei is tudnak lenni – nemcsak jó játékukkal, hanem pozitív, egymást segítő kommunikációjukkal is. Utóbbira különösen büszke vagyok. Bízom benne, hogy ezeket az értékeket és tulajdonságokat a továbbiakban is magukkal viszik, és továbbra is törekednek arra, hogy segítsék, támogassák egymást a pályán és azon kívül is.
Gratulálok a fiúknak az egész tornán mutatott hozzáállásukhoz és teljesítményükhöz!”
Németh Bálint értékelése az U11-es csapat szerepléséről:
„Három tanulságos, jó mérkőzést játszottunk 3 x 30 perc alatt. Az elmúlt hétben a fókusz máson és máshol volt, ennek köszönhetően nem tudtunk végig koncentráltak maradni, sok hibát vétettünk labdával, olykor nyomás nélkül. Kezdenek kirajzolódni a versenyzői képességek, ezek a tornák már megmutatják, mit képviselhetünk a következő idényben csapatként és ki képes a következő szintet megugrani egyénenként. Minden mérkőzést jól kezdtünk a tornán, tudatosan játszottunk, a támadó játékunkkal nagyon elégedett vagyok, főleg az utolsó találkozón rúgott 11 gól magáért beszél. Védekezésben kijöttek azok a hibák, ami a dekoncentráltságot mutatta, tudunk ennél fókuszáltabban is játszani. Készülünk a következő feladatra, ahol ezeket a mentális tényezőket fejleszteni lehet.”