2022/1105

Győzelem Söptén is

Söptén is begyűjtötte mindhárom bajnoki pontot megyei I-es csapatunk, a 13. fordulóban rendezett szombat kora délutáni találkozón Velekei Bence szerzett vezetést a mieinknek, a 2-0-ás győzelmet Csákvári Zsolt találta biztosította be.

Söpte SE-Király SE 0-2 (0-1). Söpte, megyei I-es labdarúgó-mérkőzés, vezette: Szabó B.

Söpte: Kovács N. - Horváth B. (Marton Z. a 78. p.), Kovács E., Németh M., Mester B. (Molnár Cs. a 78. p.), Hujber G., Kondákor, Varga A., Fogl (Rómer Z. az 59. p)., Vámos M. Edző: Lengyel Miklós.

Király SE: Horváth Al. - Rózsás (Kovács A. a 61. p.), Schimmer, Horváth A., Vigh - Kiss K., Reseterits (Szabó B. a 85. p.) - Velekei B. (Nyári Gy. a 78. p.), Csákvári (Kalmár G. a 85. p.), Németh G. (Tamás B.a  78. p.) - Halmosi. Edző: Hegyi László.

Gólszerzők: Velekei B. a 24., Csákvári az 52. percben.

Hegyi László: - A mai napon nem voltak ideálisak a körülmények, a nagy széllel is meg kellett birkóznia mindkét csapatnak. A kezdetektől a kapujuk elé szorítottuk a söpteieket, a vezetést egy szöglet utáni átlövésből tudtuk megszerezni a félidő közepén. Hogy félidőig nem nőtt tovább az előnyünk, annak az volt az oka, hogy az utolsó passzokba rendre hiba csúszott. A folytatásban egy szépen felépített akcióból megrúgtuk a második gólunkat, a hátralévő időben pedig rengeteg lehetőséget puskáztunk el. Úgy érzem, a végeredmény a vendéglátóinkra nézve hízelgő.