Hírek
vissza
2017/930

A végén csak behúztuk (videó)

A végén csak behúztuk (videó)

Hazai pályán  2:0-s győzelmet aratott a Kőszeg felett a Király SZE a Vas megyei I. osztály 7.fordulójában.

A két csapat a hétközi Vas megyei kupában találkozott, de akkor más felállásban szerepeltek a csapatok, így a 7:1-es Király győzelem nem garantálhatott hazai győzelmet a szombat délutáni bajnokin.

Jól kezdett a Kőszeg, sorra alakította ki a helyzeteket, ám azok vagy kimaradtak, vagy Mester kapus védett. Akadtak helyzetek hazai oldalon is, de gól nem született az első játékrészben. A második félidőben helyenként parázs hangulatban telt a mérkőzés, durva szabálytalanságokkal. Szabó Zoltán volt a meccs nyerő embere, aki beállítása után pár perccel megrúgta első, majd nemsokkal rá második gólját is a végére elfáradó Kőszegnek.

Hegyi László, a Király SZE vezetőedzője: -A mai napon a szerencse mellénk állt. Azt kell mondanom,  hogy az első félidőben volt egy Mester Bálintunk a kapuban, a második félidőben pedig volt egy Szabó Zoltánunk, aki eldöntötte a mérkőzést.

Király SZE-Kőszeg FC 2:0 (0:0)

Vas megyei I. osztály 7. forduló

gólsz: Szabó Z 83’ 92’

KSZE jók: Mester B, Kiss B, Hegedűs M, Szabó Z

 


A mérkőzés szünetében tizenegyes rúgó versenyt hirdettünk. Kieséses rendszerben hatan próbálkoztak gólt lőni Stéber Valter kapusnak. Ám a hálóőr kapuját nem volt egyszerű bevenni, nyolcból öt lövést védett. A verseny győztese Horváth Dávid lett, aki egy K1RALY pólót vehetett át Komláti István menedzsertől.

Kapcsolódó témák: Felnőtt labdarúgás
Kiemelt videó
Ilyen volt a 4. Tigris Kupa a Répce Sportcsarnokban tovább
Eseménynaptár
hétHKSZECSPSZOV
2212
233456789
2410111213141516
2517181920212223
2624252627282930
Király induló
Irigy Hónaljmirigy - Szombathelyi Tigrisek