MLSZ Regionális nyugat U16
Király SE - Dorog 7-3 (3-1)
Összeállítás: Petneházi Á.; Várkonyi Cs.; Borbély L.; Nagy Z.; Lajos B.; Imre B.; Kósa B.; Klauzer D.; Németh B.; Sodics M.; Kerék B.
Keretben: Varga B.; Schimmer M.; Gargya N.
Gólszerzők: Sodics M. (2x); Kósa B. (2x); Kerék B.; Nagy Z.
Hangya Erik értékelése:
„A mérkőzés elején lassan kezdtünk. Rossz döntéseket hoztunk labdával és rossz területeket zártunk le védekezésben. Az ellenfél egy szögletet követően hamar előnybe is tudott kerülni. Ezt követően viszont feljavult a játékunk, jó döntéseket kezdtünk hozni és javult a védekezésünk is. Meg tudtuk fordítani a találkozót és kétgólos előnnyel mentünk a szünetre. A második játékrészben két percen belül kaptunk két elkerülhető gólt, amivel ismét döntetlenről kellett folytatnunk a játékot. Viszonylag hamar aztán ismét magunkhoz tudtuk ragadni a vezetést. A 72. percben sajnos olyan jelenetek zajlottak le, amik nem futballpályára valóak! Mind a két csapatnál elszabadultak az indulatok, amely 2-2 kiállítással járt. A megfogyatkozott létszámra jól reagáltunk, ki tudtuk használni a nagyobb területeket, még védekezésben jól szűkítettük le azokat.
A játékunk nagy részével elégedett vagyok és az eredménynek is örülök, viszont a védekezésben megjelenő rövidzárlatok ismét megjelentek, amiket ki kell gyomlálnunk a játékunkból! Ezzel a győzelemmel visszaléptünk a dobogóra és a saját kezünkben van a sorsunk! Két mérkőzés van hátra, amiket nagy koncentrációval és alázattal kell lejátszanunk!”
MLSZ Regionális U17 Kiemelt Nyugat 24. forduló
Király SE - Üstökös FC Győr 2-3 (1-2)
Tóth Do.- Gerencsér (VÁRKONYI 57.), Turczi (Németh B. (71.), Őri, Szabó B.- Szabó Z., Imre- Sodics (Karvalics 64.), Kolompár, Kerék (BORBÉLY 57.) - Major
Gólok: Kolompár, Major
Kovács Zsolt értékelése:
„Nagyon nehéz szavakat találni, mert ez a mérkőzés tökéletes lenyomata volt az egész tavaszunknak. Jól kezdtünk, megvoltak a lehetőségeink, megvolt a ziccerünk a vezetéshez, mégis ismét saját magunkat hoztuk kilátástalan helyzetbe. Egyéni hibákból kaptunk gólokat, miközben elöl újra és újra kihagytuk azokat a helyzeteket, amelyek egy ilyen mérkőzést eldönthetnek.
Ez jelenleg a legnagyobb problémánk: rengeteget dolgozunk egy gólért, miközben hátul túl könnyen ajándékozunk lehetőségeket az ellenfélnek. Ezen a szinten ezt már könyörtelenül megbüntetik. Fájdalmas ezt kimondani, de jelenleg minden apró hiba ellenünk fordul, és mentálisan is óriási terhet rak a csapatra.
Ami miatt mégis jár a tisztelet a fiúknak, hogy 90 percen keresztül mentek előre, próbáltak kapaszkodni a mérkőzésbe, és emberileg nem adták fel. Pedig az elmúlt hónapok sérülései, hiányzói és folyamatos nehézségei után nagyon könnyű lenne szétesni. Tíz hiányzó mellett újabb sérülések miatt kellett belenyúlni a mérkőzésbe, így lassan minden héten újra kell építenünk a csapatot.
Most már ott tartunk, hogy egy kapufa sem befelé pattan, egy labda megáll a sárban a gólvonal előtt, és ezek a pillanatok mintha folyamatosan visszahúznák a csapatot abból, hogy végre átszakadjon bennünk valami. Két mérkőzésünk maradt arra, hogy ebből a nagyon nehéz időszakból emelt fővel próbáljunk kijönni.”
MLSZ Regionális nyugat U19
Király SE - Griff & Bulls 1-5
Összeállítás: Tóth-Vig Cs.; Szász F.; Tóth B.; Kovács B.; Kardos Á.; Buna P.; Simon M.; Iváncsics B.; Sodics T.; Salamon M.; Tancsics D.
Keretben: Kulcsár G.; Major L.; Szabó Z.; Károly K.
Gólszerző: Major L.
Hangya Erik értékelése:
„Sajnos ismét egy olyan mérkőzéseredmény született, amit magunknak köszönhetünk. Jól kezdtük a mérkőzést, agresszívak voltunk és több helyzetet is kialakítottunk. Aztán elkerülhető gólok sorozatát kaptuk, ami megtörte a lendületétünket. A vendégcsapatnak gratulálok, nekünk mennünk kell tovább!”