2021/313

Gólzápor a Vasvár ellen

A szünet után sok helyzetet dolgozott ki, és ezek jórészét ki is használta a Király SE a Vasvár ellen a megyei I-es labdarúgó-bajnokság 21. fordulójában rendezett mérkőzésen, amit a sárga-szürkék magabiztosan nyertek meg.

Király SE-Csörnöc GyöngyeVasvár VSE 5-0 (1-0). - Király Sportlézesítmény, zárt kapuk mögött, megyei I-es labdarúgó-mérkőzés, vezette: Papp Á.

Király SE: Király M. - Takács D. (Ligeti a 74. p.), Subicz, Kiss K., Devecseri (Kiss Á. a 77. p.) - Kovács Zs. (Tamás B. a 67. p.) - Kálmár (Marton a 77. p.), Szalay, Németh D., Hegedűs (Lakosi a 74. p.) - Halmosi. Edző: Hegyi László.

Vasvár: Tóth K. - Bíró Z., Horváth A., Berta, Vincze, Fülöp M. (Gotthárd a 6. p.), Elekes (Pásztor az 57. p.), Réfi, Sinkó (Márton az 54. p.), Pálla (Farkas a 77. p.), Schermann. Edző: Sziffer István.

Gólszerzők: Hegedűs a 8., Szalay az 52., Halmosi a 62., Tamás B. a 74., Ligeti a 90. percben.

Az első félidőben a széllel szemben játszó Király SE középpályás játékából hiányzott a kellő határozottság, ezzel együtt is Hegedűs korai találatával a sárga-szürkék vonulhattak előnnyel a pihenőre.

A folytatásban nagy mezőnyfölényben játszott csapatunk, rengeteg helyzetet dolgoztunk ki, és ezúttal sikerült azokat gólokra is váltani, így az idei ötödik mérkőzésén is begyűjtötte a három pontot csapatunk - meggyőző fölényt mutatva.

Hegyi László, vezetőedző: - Nagyon tetszett a fiúk hozzáállása, hogy nem elégedtek meg az egy vagy kétgólos előnnyel, hanem mindent megtettek azért, hogy kihozzák a maximumot a mérkőzésből. Sikerült!