2021/1031

Először nyert az U14

Hét ponttal zárták a hétvégét középső korosztályaink. Először nyert az U14, biztosan gyűjtötte be a pontokat az U15, Kelenföldön ikszelt az U16.

MLSZ országos U14-es bajnokság, alap csoport, Nyugat: Király SE-Tatabányai SC 5-0 (1-0).

Király SE: Bakucz M., - Kulcsár, Bakucz D., Gombás B., Károly K. - Nyári D., Polgár, Szász, - Tancsics (Samu D. a 60. p.) Sodics T., Hegyi D. Edző: Németh Bálint.

Gólszerzőink: Hegyi D. (3), Szász F., Samu D.

Németh Bálint: - A második félidei teljesítményünknek köszönhetően megérdemelten szereztük meg első győzelmünket. Büszke vagyok a csapatomra, Hegyi Dominiknak pedig külön gratulálok a mérkőzésen szerzett három találatához!

MLSZ regionális U15-ös kiemelt bajnokság, Nyugat: Király SE-Viadukt SE 4-1 (2-0).

Király SE: Varju - Gombás B. (Hirsch-Nagy a 63. p.), Tóth B., Breznovits, Wilhelm (Kiss L. a 76. p.) - Gergely (Kardos a 72. p.), Mayer M. (Gáspár a 72. p.) - Bodor, Baumgartner, László D. (Deutsch Á. a 63. p.) - Gombás M. (Németh B. a 76. p.) Edző: Windisch Csaba.

Gólszerzőink: Mayer M. (3), László D.

Windisch Csaba: - Az első félidőben nem játszottunk jól, de így is volt több helyzetünk, amiből kettőt értékesítettünk.A második félidőre feljavult a játékunk, és továbbra is megvoltak a helyzeteink, ezekből még két gólt szereztünk, míg az ellenfél egy szögletet követően tudott szépített. Nagyobb arányú győzelmet is arathattunk volna, de sok lehetőségünk kimaradt.

MLSZ regionális U16-os kiemelt bajnokság, Nyugat: Kelen SC-Király SE 2-2 (0-0).

Király SE: Ady - Fliegler, Karvalics, Vass, Horváth D. - Vilics (Greffer a 68. p.), Katona, Szabó B. (Horváth B. a 61. p.), Kovács Á. - Baranyai, Király K. (Laczó a 64. p.). Edző: Gombás Péter.

Gólszerzőink: Karvalics, Fliegler.

Gombás Péter: - Jól kezdtük a mérkőzést, már az elején volt egy nagy helyzetünk ami kimaradt. Ezek után is több szép támadást vezettünk, de gólt nem sikerült elérnünk. A hazaiak főleg pontrúgások után voltak veszélyesek. A második félidőben egy szöglet után vezetést szerzett a Kelen, majd egy védelmi megingásunkat kihasználva kétgólos előnyre tett szert. A cseréknek és a szerkezetváltásnak köszönhetően fölénybe kerültünk. Egy jogos büntetőből szépítettünk, majd egy szöglet után egyenlíteni tudtunk. Az eredmény ilyen alakulása után elégedett vagyok, egy jól felkészített csapat otthonából sikerült elhozni egy pontot. Mezőnyben jól játszottunk, ha berúgjuk a helyzeteinket akkor... De a "ha" nem játszik a fociban.