Hírek
vissza
2023/1215

Elmaradt bajnokit pótolt az U17-es csapatSzerző: Németh Zsolt

Elmaradt bajnokit pótolt az U17-es csapat

Közel volt a sikerhez Kovács Zsolt együttese a korábbról elhalasztott meccsen, de hiába volt ismét náluk az előny, végül meg kellett elégedniük az egy ponttal.

Király SE - PVSK 1-1 (0-0)

GUZMICS - BAUMGARTNER, MAYER, BREZNOVITS, Wilhelm (Szász 65.p.) - Bodor, László, Tóth- Kardos (Iváncsics 46.p.), Bakucz (Hirsch-Nagy 88.p.), Gergely (HEGYI 58.p.)

Gól: Hegyi 85.p.

 

Kovács Zsolt beszámolója:

Csütörtök délután a XI. fordulóból elhalasztott találkozót pótoltunk a Király Sportlétesítményben.

Sajnos az idei év legrosszabb játékát produkáltuk, görcsösek voltunk, kapkodó volt a játékunk. 60. percig a vendégcsapatnak több nagyobb helyzete volt a gólszerzésre, de Guzmics remek napot fogott ki.

Egész mérkőzés során rengeteg rossz döntést hoztunk az ellenfél térfelén, ami miatt nem tudtuk befejezni a támadásainkat. Az utolsó fél órában a cseréknek is köszönhetően több ígéretes támadásunk volt. A vége előtt öt perccel Tóth remek labdájából a csereként beálló és agilisan játszó Hegyi remekül lépett ki és bal lábbal gyönyörűen lőtte ki a rövid felső sarkot.

Azonban, ahogy lenni szokott ebben a fél szezonban 12 bajnoki mérkőzésen 10-szer is megszereztük a vezetést, de ismét nem sikerült megszerezni a győzelmet. Ahelyett, hogy mi kerültünk volna a helyzetbe, az ellenfél rúgott gól és vitte el az egyik pontot.

Egy hosszú és fárasztó őszi szezon van mögöttünk. Mind fizikálisan, mind mentálisan jót fog tenni nekünk ez a szünet. A csapatomat csak dicsérni tudom az elvégzett munkáért, erőn felül teljesítettek, de meg kell tanulniuk győzni, és ezért taktikailag fegyelmezettebbnek lennie, mert ez már nem gyerek futball.

Kapcsolódó témák: U17-es csapatunk

Képek

Kiemelt videó
Ilyen volt a 4. Tigris Kupa a Répce Sportcsarnokban tovább
Eseménynaptár
hétHKSZECSPSZOV
051234
06567891011
0712131415161718
0819202122232425
0926272829
Király induló
Irigy Hónaljmirigy - Szombathelyi Tigrisek