Hírek
vissza
2022/912

Együttműködünk a Viktóriával is

Együttműködünk a Viktóriával is

A Vasvár VSE és a Vasi Foci Akadémia (VAFA) után újabb együttműködési megállapodást kötött tehetségközpontunk, ezúttal a Viktória FC-vel írtunk alá partneri szerződést.

 

 

A Viktória FC és a Királysport kapcsolata nem újkeltű, a jövőre 30 éves egyesület 18 esztendőn át, 2003 és 2021 között volt a Király Sportlétesítmény állandó bérlője, a Temesvár utcai pályákon edzettek és játszották a mérkőzéseket a kétszeres bajnok és háromszoros kupagyőztes női labdarúgóklub utánpótlás korosztályai és a felnőtt csapat is.

A Viktória tehát kicsit visszatalál oda, ahová korábban is tartozott.

Ennek kapcsán Barczi Csaba, egyesületi elnök arról beszélt, a szerződés aláírásával részükről megtették egy olyan logikus lépést, ami ahhoz szükséges, hogy "szombathelyi futballban végre helyükre kerüljenek a dolgok, és úgy működjenek együtt a helyi sportegyesületek, ahogyan azt kell, és ahogyan az mindkét fél számára hasznos". A Viktória FC elnöke kiemelte, bízik benne, hogy a Király SE-vel kötött együttműködés jó példával szolgál mások számára is. 

A Király SE elnöke, a 108-szoros válogatottsági rekorder Király Gábor úgy vélte, kölcsönös érdek, hogy a legtehetségesebb kislányokat a Viktóriához irányítsák a KSE-ből, míg a legügyesebb U7-U11 korosztályú viktóriás srácok fordított utat bejárva lehetőséget kaphassanak a továbbfejlődésre tehetségközpontunkban.

A szerződés aláíráson a két elnök mellett részt vett Kiss Tamás, a Viktória FC elnökségi tagja, és Hajmási Milán, a Király SE utánpótlás szakmai vezetője is.

Egyesületünk nem csak óvodákkal és iskolákkal működik együtt az MLSZ OTP Bozsik Intézményi Programban, de augusztusban a Vasvár VSE-vel és a VAFA-val is partneri megállapodást írtunk alá.

Képek

Kiemelt videó
Tigris Kupa U11 tovább
Eseménynaptár
hétHKSZECSPSZOV
3912
403456789
4110111213141516
4217181920212223
4324252627282930
4431
Király induló
Irigy Hónaljmirigy - Szombathelyi Tigrisek