2022/430

Egygólos siker Bükön

Halmosi Péter korai találata segítette újabb három ponthoz csapatunkat Bükön a megyei bajnokság 26. fordulójában rendezett szombat délutáni találkozón.

Büki TK-Király SE 0-1 (0-1). - Bük, megyei I-es labdarúgó-mérkőzés, vezette: Vass I.

Bük: Kamondi - Czingráber M., Czirók, Wágner (Tóth B. a 83. p.), Kovács Z., Németh Gergő, Schimmer Z., Csonka (Mercs az 54. p.), Horváth Á. (Resch a 29. p), Németh Z., Németh J. Edző: Marton Róbert.

Király SE: Király M. - Takács D. (Kondákor a 90. p.), Schimmer Sz., Kiss K., Vigh - Szalay, Auer, Reseterits - Kudron (Németh D. a 77. p.), Halmosi, Németh Gergő (Devecseri a 87. p.). Edző: Hegyi László.

Gólszerző: Halmosi a 8. percben.

Hegyi László: - Nagyon jól kezdtük a mérkőzés első 15 percét, a gólon kívül még két óriási lehetőséget is elpuskáztunk. Ezután kiegyenlített játék folyt a pályán, a kapuk nem nagyon forogtak veszélyben. A második félidőben több helyzetünk is volt, viszont nem tudtuk lezárni végleg a mérkőzést.