Hírek
vissza
2024/511

Egygólos Király siker VasváronSzerző: Németh Zsolt

Egygólos Király siker Vasváron

 

Végig fölényben játszott és bár a számos helyzetéből egyet tudott értékesíteni, így is megérdemelt sikert aratott idegenben a Király SE.

 

 

Az első perctől nagy nyomást helyezett a hazaiakra a Király SE, folyamatosan az ő térfelükön pattogott a labda. A Vasvár inkább a védekezésre koncentrált, ebből indítottak néhány kontrát, de komoly helyzetig nem jutottak. A Király szögletekből, szabadrúgásból is veszélyeztetett, a gól is egy szögletet követően született, amikor egy megcsúsztatott labdára tisztán érkezett a hosszú saroknál Schimmer Szabolcs és három méterről a kapuba passzolt. Már ezt megelőzte egy hatalmas lehetőség, amikor Csákvári Zsolt szolgálta ki remekül Fábián Bálintot, de ekkor még elakadt a kapusban a labda. A vendégek többször kerültek a hazai védelem mögé, de ezekből a lehetőségekből nem sikerült gólt elérni. Ugyanakkor a hazaiak számára nem adódott gólszerzési lehetőség, Horváth Alexnek szinte semmi dolga nem akadt. A második félidőben is több nagy lehetősége volt Hegyi László csapatának, de minden helyzet kimaradt. Így az első félidőben megszerzett góllal sikerült nyerni idegenben.

A győzelem mellett az is örömteli volt vendég szempontból, hogy hét hónap után a 74. percben újra játékra jelentkezett Horváth András, akinek a stabil teljesítményére a hátralévő bajnokikon és kupamérkőzésen is nagy szükség lehet.

 

Vasvár VSE – Király SE 0-1 (0-1), vármegyei I-es labdarúgó-mérkőzés, Vasvár, Vasvár Sportpálya

Vezette: Bagoly Gábor, asszisztensek: Döbrösi Levente, Dévai Vanessza

 

Vasvár: Kántor – Sipos, Vincze, Czövek (Horváth A. 87.), Elekes, Dávid, Péter (Pásztor 65.), Tausz, Mirkó, Márton, Schermann (Gotthárd 74.)

Vezetőedző: Sziffer István

 

Király SE: Horváth A. – Karvalics, Takács, Schimmer, Fábián (Vilics 82.), Kudron (Horváth A. 74.), Németh G., Rózsás, Halmosi, Csákvári (Horváth D. 65.

Vezetőedző: Hegyi László

 

Gólszerző: Schimmer 36.

 

Hegyi László: A mérkőzést végig irányítva, szép támadásokat vezetve, helyzeteket kialakítva, magabiztos vendégsiker született.

 

Kapcsolódó témák: Felnőtt labdarúgás

Képek

Kiemelt videó
Ilyen volt a 4. Tigris Kupa a Répce Sportcsarnokban tovább
Eseménynaptár
hétHKSZECSPSZOV
1812345
196789101112
2013141516171819
2120212223242526
222728293031
Király induló
Irigy Hónaljmirigy - Szombathelyi Tigrisek