Hírek
vissza
2019/908

Egy pontot hoztunk Sopronból

Egy pontot hoztunk Sopronból

 

A Király U12 döntetlent játszott, az U13 vereséget szenvedett a hűség városában az idénynyitó országos I. osztályú korosztályos találkozókon.

 

 

Sopron U12-Király U12 1:1 (1:1)

MLSZ U12 I.o ÉNY 1. ford.

gólsz: Ábrahám Á 22' ill Szász F 2'

Király U12: Bakucz M, Pados B, Kovács D, Farkas B, Bakucz D, Samu D, Szász F, Nyári D, Sodics T Csere: Sai D, Spitzer L. Szakály B

Balogh István, a Király U12 edzője: U12-es csapatunk, Sopronban kezdte meg a szezont, ahonnan ponttal távozott! A mérkőzés elején vezetést szereztünk, utána masszívan védekeztünk és kontrákra rendezkedtünk be. A Soproniaknak sikerült az egyenlítés, és bár fölényben játszottak, több gólt nem szereztek, így maradt a döntetlen. Csapatunk szépen helytállt, elégedett lehetek mindenkivel! Kiemelkedő teljesítményt nyújtott: Bakucz Mirkó, Bakucz Dominik, Szász Félix, Sodics Tamás.

 


 

Sopron U13-Király U13: 2:0 (1:0)

MLSZ U13 I.o ÉNY 1. ford.

gólsz: Szántó F 26' Varga Z 46'

Király U13:Tóth G, Wilhelm B, Bodor Á, Hirsch-Nagy M, Mayer M, Gergely B, Baumgartner D, Gombás B, Gombás M, Deutsch Á, Brezovits K Csere: Kiss L, Szabó B, Gáspár T

Hujber Bálint, a Király U13 edzője: - Nagy akarással de emellett kicsit kapkodva kezdtük a mérkőzést. Pontatlan passzok, rossz átvételek jellemezték az első perceinket. Szerencsére hamar lehiggadtunk és ezután egyre veszélyesebbek voltunk a soproniak kapujára. Olyannyira, hogy szinte egymás után háromszor vezettük egy az egyben a kapusra a labdát. Bosszantó, hogy rendre rossz döntést hoztunk, nem tudtuk gólra vagy gólokra váltani a lehetőségeinket. Az addig helyzetig sem jutó hazaiaknak ajándékoztunk egy büntetőt, amit egy buta hiba előzött meg. A fordulás után már nem volt elég erőnk a támadások kialakítására, viszont a pontrúgásainkban volt potenciál de 3-4 méterről sem találtunk be. Sajnos a második félidőre is jutott egy baki a kapunk előtt, egy szögletet követően nem tudtunk tisztázni és a nagy kavarodásban sopronit talált a labda aki 2 méterről nem hibázott. A mérkőzés összképe alapján nyugodtan mondhatom, hogy legalább az 1 pontra rászolgáltunk de a srácok is érezték, hogy akár több is lehetett volna. Külön szeretném megemlíteni Tóth Gergőt, aki az U12-ből szerepelt nálunk. Remekül helytállt az idősebbek között is! Ha a helyzet úgy hozza a jövőben is számitok rá!

 

Kiemelt videó
Tigris Kupa U11 tovább
Eseménynaptár
hétHKSZECSPSZOV
36123456
3778910111213
3814151617181920
3921222324252627
40282930
Király induló
Irigy Hónaljmirigy - Szombathelyi Tigrisek