Hírek
vissza
2022/1119

Egy hasznos sorozat őszi zárása

Egy hasznos sorozat őszi zárása

Gyirmóton zárta az őszi régiós Bozsik-tornák sorozatát U9-es, U10-es és U11-es korosztályunk. A rendkívül hasznos torna rendszerben sok tapasztalatot szereztek gyerekeink, ezúttal a ZTE, a Mosonmagyaróvár és a házigazda tehetségközpont csapatai voltak az ellenfelek.

 

Horváth Péter, U11: - Az év záró tornáján nagyon jól pörögtek, jól játszottak a fiúk. Elégedett vagyok a mutatott játékkal, agresszivitással, intenzitással. Tetszett, hogy törekedtek a tanult játékelemek alkalmazására, viszont ez a nagyon kis pálya miatt alig volt megvalósítható. Ennek ellenére élvezték a mérkőzéseket a fiúk. A félév során a srácok szépen fejlődtek egyénileg, jó teljesítményeket nyújtottak a tornákon. Gratulálok ehhez a félévhez a gyerekeknek, csak így tovább!

Eredmények:

Gyirmót SE Győr-Király SE 0-5

ZTE FC-Király SE 5-1

CREDOBUS Mosonmagyaróvár-Király SE 1-6

Hujber Bálint, U10: - Nagyon meglátszott a gyerekeken, hogy közel a félszezon vége. Csapongó volt a játékunk, ha hátul voltunk stabilak, akkor az ellenfél kapuja előtt sikerültek körülményesre a befejezések - és ez, sajnos, fordítva is igaz volt. A tizenegy játékosunktól ezúttal csak két-három kiegyensúlyozott, jó teljesítményt láttam a három mérkőzést tekintve. Nem gondolom, hogy a hozzáállással lett volna probléma, inkább mentálisan nem voltunk most topon.

Eredmények:

Gyirmót SE Győr-Király SE 4-4

ZTE FC-Király SE 1-2

CREDOBUS Mosonmagyaróvár-KSE 6-4

Koman Vladimir, U9: - Az első két mérkőzésünkön jól és eredményesen is futballoztunk, az utolsó meccsen viszont rá sem lehetett ismerni a csapatra, mintha kicserélték volna őket, nem az a játék volt, amit tudunk. Örülök, hogy ősszel végig jó ellenfelek ellen tudtunk játszani, ilyen meccseken lehet fejlődni.

Eredmények:

Király SE-Gyirmót SE Győr 2-1

Király SE-ZTE FC 3-2

Király SE-CREDOBUS Mosonmagyaróvár 0-3.

Kapcsolódó témák: U10-es csapatunk

Képek

Kiemelt videó
Ilyen volt a 4. Tigris Kupa a Répce Sportcsarnokban tovább
Eseménynaptár
hétHKSZECSPSZOV
051234
06567891011
0712131415161718
0819202122232425
0926272829
Király induló
Irigy Hónaljmirigy - Szombathelyi Tigrisek