Hírek
vissza
2011/725

Edzőmérkőzések dömpingje.

Edzőmérkőzések  dömpingje.

Egymás  után  játszák  a  labdarúgó  szakosztály  korosztályai  az  edzőmérkőzéseiket.A  következő  szezonra  már  több  sikeres  felkészülési  mérkőzést  is  játszottak...

a  Király  SZE  csapatai múlt hét  csütörtök  óta.Lelkiismeretesen  készülnek  a  tigrisek  is az  újabb  szezonra. Az  U19 - Illés  U16  mérkőzés  2:7  (gól: Dénes 2) , után  a  Haladás U19-es  csapatával  a  felnőttek  is  megmérkőztek  és 2:2  döntetlen  lett  a  végeredmény.Pénteken  sem  pihentek  az  U19-es  csapat  játékosai  mert  a  Haladás  U16-os  csapatával  játszottak  melynek  7:5-ös  arányú  győzelem  lett  a  vége (gól:Dénes 2, Takács 2,Bakó,Horváth A., Harkai). Szombaton  a  felnőttek  Balogunyomban  tornán  vettek  részt,ahol  a  győztesnek  járó  trófát  is  elhozták.A  mérkőzéseik : Király  SZE - Egyházasrádóc  3:1 , Király  SZE - Pecöl  2:0 , a  legjobb  játékos  Tóth  Milán , a  gólkirály  pedig  Bolfán  Péter  lett.

Kiemelt videó
Így zajlott az ötödik Tigris Kupa tovább
Eseménynaptár
hétHKSZECSPSZOV
231234567
24891011121314
2515161718192021
2622232425262728
272930
Király induló
Irigy Hónaljmirigy - Szombathelyi Tigrisek