Hírek
vissza
2022/914

Duplán 2-1 ide

Duplán 2-1 ide

U15-ös és U16-os csapatunk is 2-1-es győzelemmel tért haza Siófokról az MLSZ regionális korosztályos bajnokság hétközi fordulójából.  

MLSZ Regionális U15-ös Kiemelt Bajnokság, Nyugat, 4. forduló: Siófoki Bányász SE-Király SE 1-2 (0-1).

Király SE: Tóth-VIG - Polgár (KULCSÁR az 58.p.), Nyári, KOVÁCS B., KOLOMPÁR - BAKUCZ D., GOMBÁS B., Iváncsics - Sodics T. (Tancsics a 40.p.), PUPORKA (Sinkó a 70.p.), Szász (SAMU a 64.p.). Edző: Kovács Zsolt.

Gólszerzőink: Gombás B., Bakucz.

Kovács Zsolt: - Hétvégéről előrehozott mérkőzést játszottunk ma Siófokon. Nagyon jól kezdtük a mérkőzést, az első 10 perc egyértelműen a miénk volt. Utána kiegyenlített játék folyt, a kapuk nem forogtak veszélyben. A 27. percben egy kontrából nagyon jól jöttünk ki, Kolompár-Puporka-Bakucz volt a labda útja és Gombás ziccerben nem hibázott. Sajnos, a gól után több lehetőségünk is lehetett volna, de középső zónában rendre rossz döntést hoztunk. A második félidőben a Siófok játéka feljavult, a miénk sajnos, visszaesett. A kapuk nem nagyon forogtak veszélyben. A mérkőzés hajrájában úgymond a semmiből Puporka labdájából Iváncsics tálalt Bakucz elé, aki ilyen helyzetben nem szokott hibázni. 2-0 után lezárhattuk volna a mérkőzést, háromszor álltunk a kapussal szemben, sajnos nem tettük. Ahogy lenni szokott ilyenkor, a mérkőzés vége előtt az ellenfél a semmiből - megint egy pontrúgás után - gólt rúgott. Ez lendületet adott nekik, és nagyobb nyomást helyeztek a kapunkra, de a srácoknak a szíve a helyén volt. Nagyon fontos három pontot szereztünk ismét idegenben, mert a Siófok egy fiatal, ügyes csapat, amely ma gyengébb napot fogott ki. Tanulságos mérkőzés volt, előre játékban még mindig keveset mutatunk mérkőzésen.

MLSZ Regionális U16-os Kiemelt Bajnokság, Nyugat, 7. forduló: Siófoki Bányász SE-Király SE 1-2 (0-1).

Király SE: Varju - Wilhelm, Breznovits, Tóth, Czingráber - Bodor, Gergely (Taschler az 59. p.), Deutsch - Gombás B., László D. (Zeke a 81. p.), Gombás M. Edző: Windisch Csaba.

Gólszerzőink: Gombás M. Bodor Á.

Windisch Csaba: - Az első félidőben a mi akaratunk érvényesült, domináltunk, játék alapján magabiztosabb előnyre kellett volna szert tenni, de csak egy gólt sikerült szerezni. A második félidőben kiegyenlítettebb lett a játék, az ellenfél egy ajándék 11-sel egyenlített. Mentünk tovább, igyekeztünk magunk javára fordítani a mérkőzést, igaz, közben kapkodóvá vált már a játékunk, ahogy telt az idő.  Az utolsó pillanatban szabadrúgáshoz jutottunk, Bodor Áron odaállt, és nagy gólt szerzett, amivel megérdemelt győzelmet arattunk!

Kapcsolódó témák: U15-ös csapatunk

Képek

Kiemelt videó
Tigris Kupa U11 tovább
Eseménynaptár
hétHKSZECSPSZOV
181234567
19891011121314
2015161718192021
2122232425262728
22293031
Király induló
Irigy Hónaljmirigy - Szombathelyi Tigrisek