Hírek
vissza
2011/906

Döntetlennel kezdett az U-15

Döntetlennel kezdett az U-15

Megyei U-16 bajnokság Déli-csoport:
KIRÁLY SZE U15 - Vasvár 4-4 (1-2)

Magas hőfokú, gólgazdag meccsen igazságos döntetlen született.

KIRÁLY SZE - Vasvár 4-4 (1-2)
Szombathely
Vezette: Körmendi Tibor

KIRÁLY SZE:
Stéber (Horváth Bence 30.') - Pusker, Hajdinák, Petrőczi, Horváth Attila - Kovács Balázs, Humbál (Molnár Balázs 85.'), Tóth Kornél - Németh István, Molnár Krisztián

Vasvár VSE:
Tomanóczi - Nagy, Schermann, Szierer, Kántor (Vincze 29.') - Tóth, Dézsi, Pasics, Farkas (Csáki 61.') - Dávid (Zágorhidi 37.'), Kőműves


Gól: Kalmár 30.'; Németh István 61.'; Kovács Balázs 70.'; Tóth Kornél 85.' ill. Pasics (2) 33.' és 78.'; Tomanóczi 16.'; Kőműves 53.'

Sárga lap: Humbál 44.' és Pusker 55.' ill. Tóth 90.'
Piros lap: Tomanóczi 37.'

Kiemelt videó
Így zajlott az ötödik Tigris Kupa tovább
Eseménynaptár
hétHKSZECSPSZOV
231234567
24891011121314
2515161718192021
2622232425262728
272930
Király induló
Irigy Hónaljmirigy - Szombathelyi Tigrisek