Hírek
vissza
2024/516

Csákánydoroszlóban vendégszerepel a Király SE

Csákánydoroszlóban vendégszerepel a Király SE

 

 A Vas Vármegyei I. osztályú bajnokság utolsó előtti, 29. fordulójában a Csákánydoroszlói KSE vendége lesz Hegyi László együttese. A vasárnap, 17:30-kor kezdődő találkozót Sebesi Patrik vezeti majd Pálfy Éva és Kápolnási Dániel segítségével.

 

 

A Király SE szerdán esélyeshez méltóan játszott és magabiztosan győzött a megyei kupában remeklő Szakonyfalu otthonában, ezzel bejutott a sorozat jövő szerdai fináléjába.

A bajnokságban is idegenbeli megmérettetés vár Halmosi Péterékre, akiknek fontos lenne a győzelem, hiszen három csapat is azonos pontszámmal áll a 2.-4. helyen, két fordulóval az idény vége előtt.

A riválisok közül a Sárvár FC a listavezető vendége lesz, a Vép pedig Nádasdra látogat a fordulóban. Mindkét meccset vasárnap rendezik meg.

A Csákánydoroszló együttese jelenleg a 12. a tabellán nyolc győzelemmel, három döntetlennel és 17 vereséggel, összesen 27 ponttal. 44 lőtt gól mellé 78-at kaptak eddig a 28 mérkőzésen.

Hazai mérlegük négy győzelem, egy döntetlen és kilenc vereség. 19 gólt rúgtak és majdnem kétszer annyit, 36-ot kaptak hazai környezetben. Érdekesség, hogy idegenbeli mérlegük egy döntetlennel jobb, mint a hazai. (4 győzelem, 2 döntetlen, 8 vereség.)

November 18-án látogatott a Király sportlétesítménybe a Csákánydoroszló és a nagyszünetben gól nélküli döntetlen mutatott az eredményjelző. A Királynál jól szálltak be a szünetben a cserék, dinamikusabb lett a csapat játéka, ami először egy lesgólban csúcsosodott ki, majd a 83. percben Schimmer Szabolcs mesteri szabadrúgásából végül a győztes gólt is sikerült elérni. A vártnál nehezebben, de megszületett a hazai siker.

Az akkorinál pörgősebb, összeszedettebb játékra lesz szükség vasárnap ahhoz, hogy ismét győzni tudjon a Király, ezúttal idegenben.

 

Kapcsolódó témák: Felnőtt labdarúgás

Képek

Kiemelt videó
Ilyen volt a 4. Tigris Kupa a Répce Sportcsarnokban tovább
Eseménynaptár
hétHKSZECSPSZOV
2212
233456789
2410111213141516
2517181920212223
2624252627282930
Király induló
Irigy Hónaljmirigy - Szombathelyi Tigrisek