Hírek
vissza
2022/927

Csak az idő volt szomorkás a Bozsikon

Csak az idő volt szomorkás a Bozsikon

Bozsik tornát rendezett vasárnap egyesületünk U9-U10-U11-es korosztályokban, a mieink ellenfelei a CREDOBUS Tehetségközpont, a Veszprém FC USE és a Gyirmót SE Győr együttesei voltak. Csak az esős időjárás miatt lehettünk szomorúak, a kis tigrisek minden korosztályban végig remekül és eredményesen játszottak.  

 

 

Horváth Péter, U11: - Nagyon tetszett, amit a pályán a gyerekeimtől láttam. Óriási dicséret jár mindenkinek. Egytől-egyig nagy akarattal, odaadással játszottak, agresszívak voltak. Élvezték a játékot és közben figyeltek, alkalmazták, megvalósították a tanult játékelemeket. Öröm volt látni a torna közben és a végén, hogy mekkora boldogságot tud adni a labdarúgás!

Eredmények:

CREDOBUS Tehetségközpont-Király SE 1-4

Gyirmót SE Győr-Király SE 0-6

Veszprémi FC USE-Király SE 2-4

Hujber Bálint, U10: - Azt vártam a csapattól, hogy ugyanúgy építsük a játékunkat, mint az előző fordulóban, illetve, amit már hetek óta gyakorlunk. Azt kaptam, amit előzetesen vártam. Már a kapuból igyekeztünk kihozni a labdát, a pályát teljes szélességben kihasználva, kezdeményezően futballoztunk. A helyzetek kialakításával és azoknak a számával elégedett vagyok, hiányérzetem inkább azok sikeres kihasználása miatt lehet. Elégedetlen nem vagyok, akik most lehetőséget kaptak, jó teljesítménnyel zárták a meghívásos körünket.

Eredmények:

Király SE-CREDOBUS Tehetségközpont 3-2

Király SE-Gyirmót SE Győr 4-4

(Ebben a korosztályban a Veszprém nem érkezett meg).

Koman Vladimir, U9: - Végig jól futballoztak a srácok, elégedett vagyok a tornán mutatottakkal.

Eredmények:

CREDOBUS Tehetségközpont-Király SE 2-3

Gyirmót SE Győr-Király SE 2-9

Veszprém FC USE-Király SE 1-2

Kapcsolódó témák: U10-es csapatunk
Kiemelt videó
Tigris Kupa U11 tovább
Eseménynaptár
hétHKSZECSPSZOV
0912345
106789101112
1113141516171819
1220212223242526
132728293031
Király induló
Irigy Hónaljmirigy - Szombathelyi Tigrisek