Hírek
vissza
2022/1106

Bajnokesélyest vert U14-es csapatunk!

Bajnokesélyest vert U14-es csapatunk!

A bajnokesélyes PMFC-t verte simán a másodosztály Nyugati-csoportjában szereplő U14-es csapatunk, fordulatos mérkőzésen kapott ki a Tatabányától U17-es brigádunk. Ez történt az utánpótlás bajnokságok vasárnapi játéknapján együtteseinkkel. 

 

 

MLSZ Országos U14-es bajnokság, Alap-csoport, Nyugat, 9. forduló: Király SE-PMFC 2-0 (1-0).

Király SE: TÓTH D. - KOVÁCS B. (NÉMETH H. a 41.p.), TURCZI D., MÉSZÁROS B., TANAI F. - NAGY Á. (SODICS M. a 64.p.), KOLOMPÁR Z. - HARANGOZÓ M., MARIAN R. (KARVALICS B. az 5.p.), SZABÓ B. (KÓSA B. az 55.p) - PUPORKA A. Edző: Schimmer Szabolcs.

Gólszerzőink: Szabó B., Puporka A. 

Schimmer Szabolcs: - Az eddig százszázalékos pécsi csapatot láttuk vendégül a Király Sportlétesítményben. Az egész mérkőzésen hallatlan akarattal és nagyon fegyelmezetten játszottunk védekezésben, kevés lehetőséget engedtünk a komoly játékerőt képviselő ellenfelünknek. A labdaszerzések utáni átmeneteink nagyon magas színvonalúak voltak a mai napon. Sok helyzetünk volt, úgy gondolom, maximálisan megérdemelt győzelmet arattunk a bajnoki címre törő PMFC ellen. Nagyon büszke vagyok a játékosaimra, hogy a megilletődöttség legkisebb jele nélkül játszottak! A pécsi csapatnak további sok sikert kívánok!

MLSZ Regionális U17-es Kiemelt Bajnokság, Nyugat, 10. forduló: Király SE-Tatabányai SC 3-4 (2-1).

Király SE: Kovács Ár. - Horváth Ba., Vass D., Karvalics K., Horváth Do. - Király K. (Tóth B.a 78.p.), Balikó Á. (Bodor Á. a 64.p.), Vilics M., Fliegler Á., Katona R. - Spanyó B. (Nagy Á. a 70.p.) Edző: Gombás Péter.

Gólszerzőink: Horváth Do., Katona R., Fliegler.

Kiállítva: Horváth D. a 44. p.

Gombás Péter: - Az első félidőben a mi akaratunk érvényesült, a félidő végén azonban egy felesleges kiállítás megváltoztatta a játék képét. A második félidő elején a vendégek gyorsan megfordították az eredményt, ezután mentünk becsülettel, de egy jogos büntető után növelte előnyét a Tatabánya. A végén még szereztünk egy találatot, de ez már csak a szépítésre volt elég. Ebben a bajnokságban már a sokadik mérkőzésünk, amikor nem tudok rosszat mondani a srácokról, mert megtesznek mindent a győzelemért, de mindig jön egy hiba, vagy az ellenfél játékosa az élete gólját szerzi, és emiatt maradunk pont vagy pontok nélkül. Dolgozunk becsülettel, de most még ráteszünk egy lapáttal, mert ennek a csapatnak nem a 9. pozícióban van a helye a bajnokságban!

 

Kapcsolódó témák: U14-es csapatunk

Képek

Kiemelt videó
Ilyen volt a 4. Tigris Kupa a Répce Sportcsarnokban tovább
Eseménynaptár
hétHKSZECSPSZOV
1812345
196789101112
2013141516171819
2120212223242526
222728293031
Király induló
Irigy Hónaljmirigy - Szombathelyi Tigrisek