2021/417

Az első bajnoki vereség 2021-ben

A tavaszi idényben  először szenvedett vereséget felnőtt csapatunk a megyei I-es labdarúgó-bajnokságban, a 27. forduló szombati mérkőzésén a mieink a Csepreg otthonában maradtak alul.

Csepregi SE-Király SE 2-1 (2-0). Csepreg, zárt kapuk mögött, megyei I-es labdarúgó-mérkőzés, vezette: Marácz.

Csepreg: Farkas B. - Tájmel, Kossuth D., Nika M. (Takács K. a 86. p.), Pócza A. (Horváth E. a 91. p.), Simon K., Nika B., Merk, Lukács J. (Horváth B. a 94. p.), Steiner C. (Baranyai a 89. p.), Németh O. Edző: Steiner Zsolt.

Király SE: Király M. - Takács D. (Lakosi a 60. p.), Kovács Zs., Kiss K., Devecseri - Szalay, Kalmár (Ligeti a 60. p.), Németh D. - Hertelendi (Fábián a 46. p.), Halmosi, Hegedűs M. Edző: Hegyi László.

Gólszerzők: Nika M. a 28., Lukács J. a 42., illetve Halmosi a 70. percben.

Hegyi László: - Hiába játszottunk végig mezőnyfölényben, tartottuk nyomás alatt a hazaiakat, nagy egyéni hibákból két gólt kaptunk az első félidőben. Szünet után elsősorban pontrúgások után voltunk veszélyesek, de sajnos csak a szépítésre futotta. Fejben kicsit elfáradt a brigád, a támadó harmadban rossz döntéseket hozunk, ezt kell rendbe tennünk.