Hírek
vissza
2011/905

Az első győzelem

Az első győzelem

Megyei III. o. Szombathely Déli-csoport

Telekes - KIRÁLY SZE 0-2 (0-1)

A hazai csapatnak teljesen más elképzelése volt a fociról, de azt a sportágat nem gyepen, hanem tatamin űzik. Ettől függetlenül gólokkal kellett volna nyerni, ám megelégedtünk a győzelemmel, ami sérülésmentesre sikerült, és ez a legfontosabb.

Telekes - KIRÁLY SZE 0-2 (0-1)
Telekes, 30 néző
Vezette: Varga Sándor (Bendik László - Németh János)

Telekes:
Görcsi - Czövek, Polgár, Orbán - Büki, Vörös, Horváth, Ferencz. Osvald - Paska, Szijj

KIRÁLY SZE:
Horváth I Ádám (Hutter 85.') - Szalay Dávid, Ács, Gombás, Pörge - Sásdi Dávid, Prukner (Molnár Attila 60.') - Szij (Imre 64.'), Bakó, Takács - Dénes


Gól: - ill. Dénes 4.' és Sásdi Dávid 55.'

Sárga lap: - ill. Dénes 18.'
Piros lap: Czövek 32.'

Kiemelt videó
Így zajlott az ötödik Tigris Kupa tovább
Eseménynaptár
hétHKSZECSPSZOV
231234567
24891011121314
2515161718192021
2622232425262728
272930
Király induló
Irigy Hónaljmirigy - Szombathelyi Tigrisek