Hírek
vissza
2026/527

Átvehették a bajnoki aranyérmeket felnőtt csapatunk játékosai és vezetőiSzerző: Németh Zsolt

Átvehették a bajnoki aranyérmeket felnőtt csapatunk játékosai és vezetői

 

A Halmosi Zoltán Vas Vármegyei Kupa döntője előtt, a Haladás Sportkomplexumban köszöntötték az idei bajnok Király SE csapatát. Prof. Dr. Gadányi Károly, az MLSZ Vas Vármegyei Igazgatóság társadalmi elnöke és Pintér Csaba, az MLSZ Vas Vármegyei Igazgatóság igazgatója adta át a megérdemelt aranyérmeket a csapat játékosainak és vezetőinek.

 

 

Az egyéni díjazás után a csapatkapitány, Halmosi Péter vehette át a bajnoki serleget, lezárva ezzel a 2025-26-os idényt.

De a fiúk még nem dőlhetnek hátra, hiszen a június másodikán rendezendő sorsoláson kiderül, hogy hogyan vezethet a csapat útja egy osztállyal feljebb, az NB III-ba.

 

Játékosok:

Kovács Áron Károly

Fliegler Ábel

Karvalics Kornél

Takács Dominik

Bodor Áron

Hegyi Dominik

Szabó Bálint

Kudron Dániel

Németh Gergő

Czöndör Gergő

Varju Valdemár

Rózsa Dániel

László Dávid

Rózsás Dominik  

Horváth Domonkos

Halmosi Péter „c”

Schimmer Szabolcs

Bakucz Dominik

Tóth Milán 

Nagy Ágoston

Németh Milán

Tóth Barnabás

Szentkirályi Gergő

Gombás Máté

Katona Ádám Rikárdó

Bakucz Mirkó

Tóth-Vig Csongor

Horváth András

 

A stáb:

Hegyi László        vezetőedző

Schimmer Zoltán  masszőr

Nagy Gergő           kapusedző

Szabó Zoltán        technikai vezető

Kapcsolódó témák: Felnőtt labdarúgás

Képek

Kiemelt videó
Így zajlott az ötödik Tigris Kupa tovább
Eseménynaptár
hétHKSZECSPSZOV
231234567
24891011121314
2515161718192021
2622232425262728
272930
Király induló
Irigy Hónaljmirigy - Szombathelyi Tigrisek