Hírek
vissza
2023/314

A Halmosi Zoltán Vas Megyei Kupában is gólerős volt a Király SESzerző: Németh Zsolt

A Halmosi Zoltán Vas Megyei Kupában is gólerős volt a Király SE

 

Már az elején nyomatékosította fölényét csapatunk Merseváton, ahol egyértelműen a továbbjutás volt a célunk. A fiatalok is éltek a lehetőséggel és szép találatokat szerezve, biztosan léptünk tovább a sorozatban.

 

 

Conoil Mersevát – Király SE 0-8 (0-4), Halmosi Zoltán Vas Megyei Kupa 4. forduló, Mersevát Sportpálya

Vezette: Németh Lajos, asszisztensek: Spitzer Ákos Attila, Horváth Bálint

 

Király SE: Bíró – Márfy (Csákvári 46. p.), Szabó, Kudron, Németh G. (Reseterits 61. p.) Kiss K. (Takács 46. p.) Potyi (Katona 46. p.) Vilics, Rózsás, Velekei, Karvalics Edző: Hegyi László.

 

Gólszerzők: Velekei 1. p., Rózsás 17. p., Vilics 31. p., Márfy 45. p., Németh 52. p., Reseterits 84. p. és 89. p., Csákvári 86. p.

 

A Vas Megyei II. o. "Észak" csoportjában szereplő Mersevát számára ez már a negyedik meccs volt a sorozatban. A múlt évben először az Izsákfa csapatát búcsúztatták idegenben, 2-1-es sikerrel, majd hazai pályán a Büki TK-t verték 5-3-ra. Szintén Merseváton 2-2-es döntetlen után büntetőkkel jutottak tovább a Szeleste-Pósfa SE ellen.

A Király SE szeptemberben csatlakozott a kupa mezőnyéhez, amikor Bozsokon győzött a csapatunk 2-1-re. Ezúttal nem sokáig volt kérdéses a továbbjutó kiléte, hiszen Velekei Bence már az első percben gólt szerzett, megadva a mérkőzés alaphangulatát. A félidő utolsó percében Márfy Bence gólja tette keretbe a játékrészt. Közte időben is szépen elosztva Rózsás Dominik és Vilics Márk is bevette a Mersevát kapuját. A 4-0-ás félidőt egy szintén 4-0-ás második 45 perc követte. Németh Gergőé volt az ötödik gól, majd a helyére beállt Reseterits Bálint is megmutatta, hogy nem csak a bajnoki meccseken tud gólerős lenni. Előbb a 84. majd a 89. percben talált be. Az ő két gólja között pedig – a 86. percben – Csákvári Zsolt is növelte az előnyt.

 

Hegyi László: - Sok fiatallal álltunk fel egy szimpatikus ellenféllel szemben. A hazaiak elsősorban védekezésre álltak be, de a csapatom megfelelően állt hozzá a feladathoz, szép gólokat rúgtunk és elértük a célunkat, hogy tovább jussunk a kupában.

 

Kapcsolódó témák: Felnőtt labdarúgás

Képek

Kiemelt videó
Tigris Kupa U11 tovább
Eseménynaptár
hétHKSZECSPSZOV
48123
4945678910
5011121314151617
5118192021222324
5225262728293031
Király induló
Irigy Hónaljmirigy - Szombathelyi Tigrisek