Hírek
vissza
2020/1011

U12, U13: Győrben jártak csapataink

U12, U13: Győrben jártak csapataink

Szombaton a Győri ETO vendégei voltak csapataink az U12-es és U13-as bajnokságban, a fiatalabbak vasárnap Bozsik C-s tornán szerepeltek Ajkán.  

Kiemelt U12-es bajnokság, Észak-Nyugat: ETO FC Győr-Király SE 2-0 (1-0).

Király SE: Krancz - Tanai, TÓTH D., Kolompár - Sodics M., NÉMETH H. - MÉSZÁROS M., Németh B., Szabó B. Csere: Magadics, Fülöp, Marian Raul, Kovács B. Edző: Gombás Péter. 


Gombás Péter, vezetőedző:
- Szombaton Győrben vendégszerepeltünk, ahol megízlelhettük, hogy milyen egy kiemelt akadémiai csapata ellen játszani. A mérkőzésen a hazaiak domináltak, mi szervezetten védekeztünk. A két csapat között kijött a tudásbeli különbség, de azon dolgozunk, hogy ez a közeljövőben minél kisebb legyen. Vasárnap Ajkára utaztunk kiemelt C-s Bozsik tornára. Itt azok kaptak lehetőséget, akik a kiemelt bajnokságban kevesebbet játszanak. Eredményesen és jól fociztunk, a fiúk meghálálták a bizalmat, éltek a játéklehetőséggel. A bozsikos oklevelet Puporka Aladár kapta.  

Kiemelt U13-as bajnokság, Észak-Nyugat: ETO FC Győr-Király SE 8-0 (5-0).

Király SE: Bakucz M. - Deutsch, Bakucz D., Nyári D., Horváth D. - Hegyi, Samu, Szász - Naisz, Kovács B., Szakály. Csere: Sodics T., Sali, Kulcsár, Spitzer, Tóth G. Edző: Balogh István. 

Balogh István, vezetőedző: - A héten a második meccsünket játszottuk, szombaton a kiemelt bajnokság Észak-nyugati csoportjában pontveszteség nélkül álló Győr vendégei voltunk. Csakúgy mint kedden a Szombathelyi Haladás 2008-as játékosai, ezúttal az ETO U12 is nagy falatnak bizonyult számunkra. Játékosaik gyorsabbak, erősebbek, technikásabbak a mieinknél. A két vereség ellenére is büszke vagyok a gyerekekre, mert minden játékosom  kiadott magából mindent Ez most ennyire volt elég. Hétfőtől megyünk tovább, gőzerővel dolgozunk azon, hogy a top csapatok ellen is sikeresebbek lehessünk. Kedden Lukácsházára látogatunk a megyei bajnokságban, majd szombaton a szintén nagyon erős ZTE lesz a vendégünk. Mindkét meccs remek alkalom a javításra! 

Kapcsolódó témák: U12-es csapatunk

Képek

Kiemelt videó
Tigris Kupa U11 tovább
Eseménynaptár
hétHKSZECSPSZOV
301
312345678
329101112131415
3316171819202122
3423242526272829
353031
Király induló
Irigy Hónaljmirigy - Szombathelyi Tigrisek