Hírek
vissza
2010/930

A felnőtt foci csapat is megkezdte

Dátum: 2010 január 21

Az utánpótlás után, január 19-én kedden a felnőttek is megkezdték a felkészülést a tavaszi szezonra Horváth Levente vezetésével.
-Az öszi keret egy kicsit megváltozott,távozott a csapattól Lődi László(Ausztria),Milkovics Tamás(Spari) és Desits András(Vép).Molnár András és Nemesi Gábor munkahelyi elfoglaltságai miatt csak március elején csatlakozik a kerethez,míg Kiss Gábor március elejétől május közepéig külföldi tanulmányai miatt nem áll a rendelkezésemre.
Érkezett viszont Koroknai Gábor(Ausztria)és Fazekas Balázs(kemenesmagasi),valamint Putz Balázs(saját nevelés) végképp a felnőtt csapat játékosa lett.Rajtuk kivül Hajmási Milánt(Ausztria) vagy Horváth Tamást(gyöngyöshermán) még szeretnénk leigazolni.
-Az alapozás alatt heti négy alkalommal találkozunk,ami álltalában két edzésből és két felkészülési meccsből áll.
Az első felkészülési meccs:2010 jan.24-én vasárnap 18.00-kor az Illés akadémián lesz a Rechnitz(osztrák) csapata ellen.
Az első bajnoki meccsen:2010 márc.06-án szombaton a Király sportlétesitményben Torony csapata az ellenfél,van mit törleszteni(ösz 1-2).

Kiemelt videó
Így zajlott az ötödik Tigris Kupa tovább
Eseménynaptár
hétHKSZECSPSZOV
231234567
24891011121314
2515161718192021
2622232425262728
272930
Király induló
Irigy Hónaljmirigy - Szombathelyi Tigrisek