Hírek
vissza
2023/912

A Csepregi Sportegyesület csapata érkezik hozzánk a megyei kupábanSzerző: Németh Zsolt

A Csepregi Sportegyesület csapata érkezik hozzánk a megyei kupában

Harmadik fordulójához érkezik szerdán a Halmosi Zoltán Vas Vármegyei Kupa. Csapatunk, a Király SE a Csepregi SE együttesét fogadja 16:30-tól a Király Sportlétesítményben. A mérkőzést Pintér Benedek vezeti, két asszisztense Pázsi Bálint és Papp János lesz.

A csepregiek két mérkőzésen vannak túl ebben a sorozatban, és eddig kapott gól nélkül hozták a győzelmeiket. Augusztus hatodikán az ÖTE Ikervár FC vendégei voltak a Sárvár FC Sporttelepén, ahol hatot rúgtak vendéglátójuknak. Ebből három gólt Pócza András jegyzett. Ezzel a kupában jelenleg ő a legeredményesebb csepregi góllövő. Alig két hét múlva Vönöckre látogattak, ahol kettő-nullra győzték le a Kemenesalja FC együttesét. Így jutottak el a harmadik fordulóba.

Érdekesség, hogy a Csepreg a bajnokságban is jól áll, jelenleg a 4. a tabellán. A csapat az első három bajnoki meccsét megnyerte. A Csákánydoroszló elleni hazai, 1-0-ás sikert követően Nádasdon is 1-0-ra nyertek, majd otthon megint csak 1-0-ra győztek, akkor a Rábapaty ellen. Egyetlen vereségüket legutóbb Söptén szenvedték el, de ott is csak egy góllal, 2-1-re kaptak ki. Semmiképpen sem vár könnyű forduló tehát Hegyi László együttesére, amely a második körben csatlakozott be a Halmosi Zoltán Vas Vármegyei Kupa sorozatába, és Tanakajdon nyert 7-2-re. A bajnokságban három győzelem és egy döntetlen Halmosi Péterék mérlege.

A sorsolásnak köszönhetően a címvédő hazai pályán vívhatja ki a továbbjutást. Minden bizonnyal izgalmas, jó mérkőzés vár ránk szerdán, 16:30-tól.

Kapcsolódó témák: Felnőtt labdarúgás

Képek

Kiemelt videó
Ilyen volt a 4. Tigris Kupa a Répce Sportcsarnokban tovább
Eseménynaptár
hétHKSZECSPSZOV
2212
233456789
2410111213141516
2517181920212223
2624252627282930
Király induló
Irigy Hónaljmirigy - Szombathelyi Tigrisek