Hírek
vissza
2024/1217

A csapattársak és a tudatos játék jegyében telt az évSzerző: Németh Zsolt

A csapattársak és a tudatos játék jegyében telt az év

Az U8-as játékosok változó feltételek mellett kellett, hogy teljesítsenek, hiszen ebben a korban jelenik meg a kapus poszt és a pálya is nagyobb számukra a korábbinál. A srácok lelkesen, odaadóan végezték az edzésmunkát és tornákon is jól szerepeltek.

A keret féléves munkáját Kiss Gábor értékelte.

„Ebben az évben is kiemelt fontosságú küldetés volt számomra, hogy a játékosokban még jobban erősítsem a labdarúgás, a sport, a mozgás iránti elkötelezettségüket, valamint továbbra is biztosítsam számukra a pozitív tanulási környezetet, melyben mindenki a maga tempójában képes fejlődni, kiteljesedni.

Az év nagyjából arról szólt, hogy a változó körülményekhez tudjunk igazodni, alkalmazkodni. Nagyobb pályára léptünk, s emellett a játékosok létszáma is növekedett a pályán. Újdonságként megjelent a kapus poszt, mint új pozíció. Nagyon jól és könnyedén abszolválták a játékosok a változások hozta újdonságokat.

Edzéseken hétről hétre önfeledt, lelkes és figyelmes munka folyt, mely nagyban hozzásegítette a csapatot a fejlődéshez, egyéni és csapatszinten is.

Ebben a korosztályban a legfontosabb az egyéni fejlődés, mely mindenkinél megtörtént.

„Az Én és a labda” filozófia elvét kibővítettük „Az Én, a labda és a társammal”, melyben megjelent már a társ, társak, a tudatos összjáték.

A versenyeztetés is kiemelt szempont volt a korosztálynál. Bozsik tornákon, Régiós Kiemelt Bozsik Fesztiválokon, tornákon és edzőmérkőzéseken mutathatták meg, hogy mit is tudnak.

A csapat nagyon élvezte a megmérettetéseket. Szép eredményeket, fejlődést és domináns játékot produkáltak valamennyi mérkőzésükön.

A jó játék mellé eredmény is párosult, mely tornagyőzelmeket, minőségi játékot és fejlődést vont maga után.

A játékosok edzéseken és mérkőzéseken mindig törekedtek a maximumra, nagy alázattal és lelkesedéssel vetették bele magukat minden egyes feladatba.

Nagyon jó úton vannak a játékosok, ahol minden egyes tapasztalat segíti őket a céljaik eléréséhez és fejlődésükhöz.

Köszönöm játékosaimnak az egész éves munkát, kollégáimnak a segítséget, a szülőknek pedig a kitartó szurkolást.

Kellemes Karácsonyi Ünnepeket Kívánunk és Boldog Új Évet!”

Kapcsolódó témák: Labdarúgó utánpótlás U-8
Kiemelt videó
Így zajlott a IV. Király Ferenc emléktorna a Király Sportlétesítményben tovább
Eseménynaptár
hétHKSZECSPSZOV
0112345
026789101112
0313141516171819
0420212223242526
052728293031
Király induló
Irigy Hónaljmirigy - Szombathelyi Tigrisek