Dátum: 2010 március 21
Szervezett és fegyelmezett játékkal rukkolt elő a vendégcsapat, míg a hazaiak idegesen kezdték a találkozót. Kiegyenlített játék folyt, a hazaiaknál is két gólszerzési lehetőség adódott, s a vendégek is rúgtak két kapufát. A második játékrész is meddő hazai fölényt és rengeteg hibát hozott, s ahogy a nagykönyvben írva vagyon, a vendégek egy jól eltalált átlövéssel szereztek vezetést, s mindössze 8 perce maradt a hazaiaknak az egy pont megmentésére. Egy keresztbe lőtt labdára Gáspár érkezett jó ütemben, s - a hosszabbítás 3. percében - közelről a hálóba pofozta a játékszert.
Jegyzőkönyv:
KIRÁLY SZE - Jánosháza 1-1 (0-0)
Szombathely, 100 néző
Vezette: Németh Tibor (Magyar Péter - Voczelka András)
KIRÁLY SZE:
Nagy - Gombos, Hajmási, Koncz, Kiss Péter - Sásdi Dávid, Koroknai, Lintner (Eredics 60.'), Somfalvi (Kovács Richard 75.') - Gáspár, Őr (Fazekas 46.')
Jánosháza:
Smidéliusz András - Smidéliusz Sándor, Tóth (Bors 72.'), Szép, Szabó - Hujber, Orosz, Pacsi (Takács 82.'), Fenyő (Vágusz Arnold 91.') - Balhási (Vágusz Roland 90.'), Pintér (Gércei 92.')
Gólszerzők: Gáspár 92.' ill. Balhási 86.'
Sárga lap: Koncz 60.'; Kovács 80.'; Fazekas 93.' ill. Tóth 70.'
Ifjúsági mérkőzés:
Ahogy arra számítani lehetett, egy nehéz mérkőzést játszottunk a vendég Jánosháza ellen. Számtalan helyzet ellenére, csak nehezen tudtuk bevenni az ellen kapuját, végül Kokas két találatával sikerült hozi a kötelezőt. Hiába nyertünk két meccset, csak két helyet sikerült előre lépnünk.
Jegyzőkönyv:
KIRÁLY SZE- Torony 2-0 (1-0)
KIRÁLY Sportlétesítmény
Vezette: Magyar Péter (Voczelka András)
KIRÁLY SZE:
Horváth Ádám - Pörge (Saly 87.'), Molnár Attila, Ács, Nagy Dávid (Pintér 67.') - Porkoláb, Kiss Márton, Somogyi Ádám - Csizmazia - Morvai (Simon 46.'), Kokas (Szabó Adrián 69.')
Jánosháza:
Péter - Kercza, Kovács Zoltán, Kovács Krisztián, Varga - Zsupányi, Szántó, Feiler, Pekk (Szabó 46.') - Gulyás, Horváth
Gólszerző: Kokas Mihály (2) 34.' és 65.'
Sárga lap: Kokas 65.'
részletek