2017/513

Simán nyert a Balatonfüred

A Király SZE 5:2-es vereséget szenvedett a Balatonfüred ellen hazai pályán az III.o U-19 27. fordulójában.

A centerpályán játszotta a Balatonfüred elleni mérkőzést szombaton a Király SZE U19. Az első félidőben mindkét kapu veszélyben forgott, itt is-ott is volt helyzet. A 30. perc körül az üres kaput nem találtuk el egy méterről. A félidőben 0:0-val fordultunk.

A második félidőben óriási egyéni hibákból két perc alatt két gólt kaptunk. Utána már futottunk az eredmény után, hátul kinyíltunk és lekontráztak minket. Már néggyel is vezetett az ellenfél amikor szépíteni tudtunk, de a vége így is 5:2 lett.

Király SZE-Balatonfüred: 2:5 (0:0)