Hírek
vissza
2018/718

Paintballozás volt a jutalom (fotók)

Paintballozás volt a jutalom (fotók)

A Király SZE U17-es csapat csapatépítő programmal köszönt el edzőjétől.

 

Az országos III. osztályú bajnokságban ezüstémes csapat a Király egyesület vezetőségétől  egy szabadidős, csapatépítő programot kapott ajándékba. Labdarúgóink festéklövészetre indultak kedden délután:

-Méltó zárása volt annak a szép sorozatnak, amit együtt elértünk a sárcokkal-mondta Török Richárd edző. A társaságot két csoportra osztottuk, egymás ellen játszottunk. Egy edzéssel is felért a program, hisz három órán át futottunk, dolgoztunk össze, lőttünk. Nagy taktikai csatában végül a citromsárga csapat nyert. Köszönjük az egyesületnek az élményt.-zárta szavait a tréner, aki búcsúzott ettől a korosztálytól, hisz szerdán már az U9-cel kezdi meg a felkészülést a Király Sportlétesítményben. A csapatot korosztályváltás után, rutinos edzőnk Koman Vladimir irányítja .

 

Képek

Kiemelt videó
Tisztes helytállás - videón a Király-Kaposvár kupa összefoglaló tovább
Eseménynaptár
hétHKSZECSPSZOV
4012345
4189101112
421516171819
43222324252628
4431
Király induló
Irigy Hónaljmirigy - Szombathelyi Tigrisek