Hírek
vissza
2018/105

Összeültek a Királyos edzők (videó, fényképek)

Összeültek a Királyos edzők (videó, fényképek)

A Király SZE edzői ezúttal Bükfürdőn két napos szakmai megbeszélésen vesznek részt.

Rendszeres  találkozókon egyeztetik a szakmai munkát a Király SZE trénerei. Az edzők a  havi egyeztetéseken  túl évente két alkalommal, két napos továbbképzésen is résztvesznek.  Az idei első továbbképzést január első hétvégéjén Bükfürdőn tartotta a szakmai stáb. 

A két napos megbeszélésen elsősorban a kis korosztályok feladatai kerülnek fókuszba. Pénteken az U7, U8, U9, U10 és U11-es edzők értékelték a mögöttük lévő félévet, csapataik fejlődését, a hiányosságokat és az erősségeket a Danubius hotel konferenciatermében. A klubvezetés kijelölte az egyes korosztályokra vonatkozó elvárásokat és cél felé vezető út ütemét.

 

A csapat együtt gondolkodik és dolgozik. A cél egy erős utánpótlás bázis építése, ahol kulcsszerepet kapnak a Király SZE edzői. A 22 fős stáb együtt gondolkodása azért is fontos, mert a nagyobb korosztályok edzői egy összehangolt folyamat eredményeképp a kívánt tudással kapják a korosztályváltások után a labdarúgókat.

A közös munkát, az egyesület alapítója, a magyar válogatottsági rekorder kapus Király Gábor is segíti tanácsaival. A szakmai tanácskozáson szombaton az MLSZ Edzőképző Központ regionális instruktora, Sárközi István tart elméleti és gyakorlati előadást.

Hajrá Király SZE!

Képek

Kiemelt videó
Az utolsó pillanatban rúgott góllal nyertünk tovább
Eseménynaptár
hétHKSZECSPSZOV
22123
2345678910
2411121314151617
2518192021222324
26252627282930
Király induló
Irigy Hónaljmirigy - Szombathelyi Tigrisek