2019/526

Király U19 és U17: kettős győzelem a nagykanizsaiak ellen

A Király U19 2:0-ra, a Király U17 3:0-ra győzte le a Nagykanizsa korosztályos csapatait a szezon utolsó hazai mérkőzésén.

Király U19-Nagykanizsa U19 2:0 (2:0)

MLSZ U19 III.o ÉNY 29. ford.

gólsz: Fülöp I 7' Beke B 18'

Király U19: Veszelinov D, Takács D, Péter T, Fülöp I, Kiss Á, Beke B, Egervölgyi D/Hangya E 70' Kalmár G, Lakosi D/Fürdős D 46' Balikó B, Kovács B

Koman Vladimir, a Király U19 edzője: Lehetett látni, hogy meg akarjuk előzni a Nagykanizsát, ezért az első perctől jól játszottunk. A félidőre már 2 – 0-ra vezettünk. A második félidőben, kicsit több koncentrációval növelhettük volna az előnyünk. Ez sajnos nem sikerült, de végig a kezünkben volt a meccs, megérdemelt 3 pontot szereztünk. Minden játékos jól teljesített.

Király U17-Nagykanizsa U17 3:0 (2:0)

MLSZ U17 III.o ÉNY 29. ford.

gólsz: Szilágyi A (öngól) 20' Hernáth A 36' Füst Á 77'

Király U17: Horváth A, Hazafi Á, Jagodits M, Tóth B, Horváth Cs, Skrapits R/Király B 57', Hernáth A/Füst Á 70' nagy D, Takács K/Lóránth Á 73' Magyaros M, Czingráber K

Iszak Sándor, a Király U17 edzője: Mindig az ilyen meccsek a legnehezebbek. Végig szinte az ellenfél térfelén folyt a játék, a labdabirtoklás, 80-20 volt a javunkra. Rengeteg lehetőséget alakítottunk ki, de az utolsó pillanatokban, hol elpattant a labda, hol a betömörülő védelemből egy láb akadályozta meg, hogy gólt szerezzünk. Mégis elégedett vagyok, hiszen próbáltunk focizni és kötelező győzelmet arattunk, a sportszerűen játszó Nagykanizsa ellen.