2017/416

Két gól volt a különbség

A Király SZE  2:0-ás vereséget szenvedett a élbolyba tartozó Szombathely Haladás ellen a III. osztály U-17-es bajnokságának 23. fordulójában vasárnap a Király Sportlétesítményben.

Az első félidőben a vendégeknek három-négy komolyabb lehetősége is volt, de kihagyták a helyzeteket. Mi is próbálkoztunk  kontra támadásokból, de  azok is kimaradtak, így 0:0 volt a szünetben. A második félidőben egy védelmi megingásunk után vezetést szerzett a Hali, majd mezőnyben gyúrta egymást a két csapat. Egy 100%-os helyzetünk kimaradt, a Haladás viszont a következő támadásból gólt szerzett, ezzel eldőlt a találkozó.

Király SZE-Szombathelyi Haladás: 0:2 (0:0)
III.osztály U-17 ÉNY 23. forduló
gólsz: Doktorics 59', Tamás 74'
KSZE jók:Bereczki Attila, Böcskei Bálint, Kalmár Gábor, Lakosi Dávid
Gombás Péter:-A bajnokság legjobb csapata ellen tisztességgel helyt álltunk, fegyelmezetten, taktikusan játszottunk.