Hírek
vissza
2017/617

Interaktív edzői nap

Interaktív edzői nap

A Király SZE szakmai stábja edzői napot tartott szombaton a Király Sportlétesítményben. A cél, hogy labdarúgó edzőink felkészülten vágjanak neki az előttünk álló szakmai kihívásoknak.

Utánpótlás műhellyé alakult a Király SZE. A minőségi munka egyik legfontosabb alappillére az egyirányba gondolkodó edzői stáb. Ezért is érzi fontosnak a szakmai vezetés időről időre belső képzéssel frissíteni a tudásanyagot.

Ketten igazoltan voltak távol a szombati edzői napról (nyaralás és műtét után lábadozás miatt). A többiek aktív résztvevői voltak az egész napos kurzusnak. Értékes, sűrű napot töltöttek együtt a Királyos trénerek. A délelőtti elméleti részben Horváth Levente, szakosztály-vezető ismertette az egy éves szakmai tervet. Hajmási Milán, utánpótlás-vezető, az edzésprogramokról és egyéb technikai, szervezési feladatokról beszélt. Elek Zsolt a koordinációs, erőfejlesztő és egyéni képzések tervébe avatta be a résztvevőket. A közös ebéd után délután bemutató edzést vezényelt Horváth Levente az U16-os U17-es Királyos gyerekeknek.

A nap során az interaktivitáson volt a hangsúly, az edzők az elméleti- és a gyakorlati bemutatóknak is aktív részesei voltak.  

Képek

Kiemelt videó
Az utolsó pillanatban rúgott góllal nyertünk tovább
Eseménynaptár
hétHKSZECSPSZOV
22123
2345678910
2411121314151617
2518192021222324
26252627282930
Király induló
Irigy Hónaljmirigy - Szombathelyi Tigrisek