2017/326

Hiányzott a koncentráció, a fegyelem és az alázat is

A Király SZE 4:0-ás vereséget szenvedett Körmenden a Vas megyei I. osztály 20. fordulójában.

Már a második percben öngóllal vezetést szerzett a Körmend, egy védelmi hiba után a belőtt labdába belelért Sásdi a mentésnél. Negyedóra múlva egy jogos tizenegyeshez jutott a Körmend, így már 2:0 volt oda. Németh Bálintnak volt egy jó átlövése, és egy szabadrúgásból is veszélyeztettünk, de szépítésre nem futotta. A második félidőben szerkezetet váltottunk, megpróbáltunk gólt szerezni, de a Körmend visszaállt a saját térfelére és onnan kontrázott. Ilyen ellentámadásból lett a hamadik és a negyedik gól.

Hegyi László, a Király SZE vezetőedzője:

-Véleményem szerint egy ilyen kiemelkedő mérkőzésen, ahol a megyei első osztályt veretlenül vezetőhöz érkezik egy csapat három alapvető dolognak kell megfeleni: maximális koncentráció, taktikai fegyelmezettség, és a futball iránti alázat. Ebből a három tényezőből egyiket sem sikerült megvalósítanunk. A nagyon jó erőkből álló Körmendnek gratulálok a győzelemhez.

Körmendi FC - Király SZE 4-0 (2-0)