2018/522

Hengerelt a Király ifi

Lukácsházán hetet rúgtunk a hétvégén.

Lukácsházára utaztunk szombaton. Mérkőzés elejétől próbáltunk nyomást gyakorolni az ellenfelünkre. Akadozott néhol a játékunk támadásban és védekezésben is, de tudtunk bőven helyzeteket kialakítani. Ebből kettőt sikerült is a félidőig gólra váltani. A második félidőben váltottunk a felfogásunkon, jóval hatékonyabbak voltunk. Szép akciókat vezettünk, feljavult a játékunk. A helyzet kihasználásunk is javult ,a második játékrészben még öt gólt sikerült szerezni. Így alakult ki a 0:7 végeredmény.

-A mérkőzés elején kissé fáradtan kezdtünk, pontatlanok voltunk, ennek ellenére sok akarás volt a csapatban, ami átlendített minket. A második félidőben sokkal jobban ment, jól ki tudtuk használni a lehetőségeket, és a védekezésünkben sem volt hiba. Gratulálok a csapatnak!-mondta Tóth Martin, edző.

Lukácsháza U19-Király U19 0:7 (0:2)