2018/708

Éremátadás a Király Kupán

A Király U17 ezüstérmét a Király Kupán adták át szombaton.

A Király SZE U17 az országos III. osztályú bajnokságban 68 pontot szerzett, pontazonossággal, de rosszabb gólkülönbséggel a második helyen zárt az Észak-nyugati csoportban. Az ezüstérmeket szombaton a Király Kupán kapták meg a csapat tagjai és Török Richárd vezetőedző Dobány Lajostól, az MLSZ Vas megyei Igazgatóságának vezetőjétől és Király Zsanettől a Királysport ügyvezetőjétől.

éremátadás U17

A csapat tagjai:

Horváth Alex, Hazafi Ádám, Takács Dominik, Réti Marcell, Czingráber Kevin, Beke Bálint, Márfy Martin, Jagodits Milán,  Pék Krisztofer, Kovács Balázs, Hegedüs Marcell, Fürdős Dániel, Péter Tibor, Egervölgyi Dominik, Vatamaniuc Bartha Dávid, Vörös Gábor, Hegedűs Márton, Veszelinov Deniel, Hangya Erik, Csercsics Adrián, Balikó Ákos

Török Richárd vezetőedző, Elek Zsolt erőnléti edző, Szalay Gréta gyógytornász, Váradi Gábor masszőr

A csapat a jó szereplésért a Király Sportegyesület vezetőségétől paintballozást kapott ajándékba, még a következő szezon előtt, július 17-én mennek a csapatépítő festéklövészetre a fiúk!

Ez lesz a miénk! tovább
47192021222325