2019/916

Egy pont a szombathelyi rangadón

A Király U13 döntetlent játszott, az U12 szoros mérkőzésen 1:0-ás vereséget szenvedett a szombathelyi rangadón.

Király U13-Lurkó U13: 1:1 (0:0)

MLSZ U13 I.o ÉNY 2. ford.

gólsz: Baumgartner D 34' ill Grádvohl P 44'

Király U13: Varju V, Wilhelm B, Hirsch -Nagy M, Szabó B, Gergely B, Mayer M, Deutch Á, Gombás B, Bodor Á, Gombás M, Breznovits K, Csere: Zsirai B, Kiss L, Gáspár T, Baumgartner D, Varga M

Hujber Bálint, a Király U13 edzője: Az első félidőben beszorítottuk ellenfelünket a saját térfelére, rengeteg labdát szereztünk, viszont a támadások befejezése akadozott. Nem találtunk a kapuba. A második játékrészben a teljesítményünk teljesen felemásra sikeredett. Megszereztük a vezetést, de nem tudtuk lezárni a mérkőzést, holott a lehetőségeink bőven megvoltak erre. Az utolsó 10-12 perc inkább a Lurkóé volt. Egy tetszetős kontratámadással előbb egyenlítettek, majd a mérkőzés utolsó nagy lehetősége is az övék volt. Szerencsénkre nem tudták értékesíteni, így reálisan nézve igazságos eredmény született.

Király U12-Lurkó U12: 0:1 (0:0)

MLSZ U12 I.o ÉNY 2. ford.

gólsz: Haág B 45'

Király U12: Tóth G, Pados B, Farkas B, Bakucz D, Samu D, Szász F, nyári D, Sodics T, Horváth D. Cserék: Kovács N, Szakály B. Sali D, Kovács D, Bakucz M, Spitzer L

Balogh István, a Király U12 edzője: -Nagy küzdelemben szenvedtünk vereséget. Végig nyílt, kiegyenlített játék volt a pályán, de a végén egy szép gólnak köszönhetően ezúttal a Lurkósok örülhettek! A játék képe alapján inkább a döntetlen lett volna igazságos, de ellenfelünk nem érdemtelenűl szerzett három pontott, sokat tettek érte! Igyekszünk tanulni a hibáinkból, dolgozunk tovább, szeretnénk javítani már a következő mérkőzésen Csornán!