Hírek
vissza
2018/623

A kis közösség csapattá érett

A kis közösség csapattá érett

A Király U11 edzője, Dobos Péter foglalta össze a csapat szezonját. 

 

A téli teremszezon kezdete óta 18 fős kerettel rendelkezünk. Az edzéslátogatottság 90% feletti volt szinte minden alkalommal, ez a termi edzéseken gondot is okozott.  Kezdetben nem lehetett, majd, miután lehetőségünk lett volna, a méretek miatt inkább szabadtéren gyakoroltunk a Királyos dühöngőn, vagy füvesen. A teremszezonban a Bozsik és Megyei futsal fordulókat változó sikerességgel abszolváltuk, azonban a szezonzáró UFC Kőszeg által szervezett tornán veretlenül lettünk ezüstérmesek, ami jó visszaigazolása volt a termi edzések eredményének.

Szabadtéren ugyan a 6+1-es felállású Bozsik tornák voltak az erőfelmérők, azonban az őszi szezonra való felkészülés jegyében már nagy hangsúlyt helyeztünk a 8+1-es, nagypályás játék kialakítására. Több alkalommal játszottunk az idősebb korosztállyal edzőmeccset és a csapatunk tagjai bemutatkozhattak az U12-es bajnokság egy-egy mérkőzésén, a visszajelzések alapján nem rosszul.

Király U11 2017/2018

Áprilistól egy újfajta koordinációs-labdás edzésmód is bekerült a heti rendbe, amit a gyerekek nagyon élveztek, ezért köszönet Tóth Enikő, erőnléti és koordinációs edzőnek. A tornákon, csakúgy mint teremben, voltak jobb és rosszabb periódusaink is, azonban a lényeg az volt, hogy mindenki megfelelő játéklehetőséget kapott és azt kihasználva meccsrutint is szerzett. Az évadzáró torna kimagaslóra sikeredett, így élményekkel tele vághatnak neki a srácok az új idénynek és kihívásoknak.

Nehéz feladat lesz, kiemelt bajnokság vár a srácokra, azonban úgy gondolom, hogy a megfelelő alázattal és szorgalommal helyt fognak állni, és sikerekben gazdag új élmények előtt állnak. Mivel a 2006-os korosztály feljebb lép, ezért itt is szeretném megköszönni a gyerekek, szülők, nagyszülők és rokonok segítségét és türelmét, amivel ezt a kis közösséget, igazi csapattá tették.

 

 

Kiemelt videó
Király ovis foci tovább
Eseménynaptár
hétHKSZECSPSZOV
05123
0645678910
0711121314151617
08181920212224
0925262728
Király induló
Irigy Hónaljmirigy - Szombathelyi Tigrisek