2017/416

A Haladásé lett a 3 pont szombathelyi rangadón

A Haladásé lett a 3 pont  szombathelyi rangadón

A mezőny élcsapataihoz tartozó Haladás ellen 4:0-s vereséget szenvedett a Király SZE, az III. osztályú U-19 es bajnokságban vasárnap a Király Sportlétesítményben.

A mékőzés elején próbáltuk a megbeszéltek szerint feljebb tolni a védekezést, ez nagyjából sikerült is az első negyed órában. De 20 perc elteltével már a technikai hibáink kijöttek, így az ellenfél sorra alakította ki a helyzeteit. Így lett 3:0 a félidőben.  A csapat bebizonyította van tartása, nem adtuk fel a második félidőben sem. Bátran próbáltunk focizni, de sajnos sok hibával, így egy góllal tudta növelni előnyét a Haladás.

Király SZE-Szombathelyi Haladás 0:4 (0:3)
III.osztály ÉNY csop, 23. forduló
KSZE Jók: Nagy Imre, Fogl Barnabás

Köves Roland, a KSZE U19 edzője: -A „pontos” mérkőzéseink most következnek, ezeken a találkozókon kell hasznosítanunk az ilyen meccsek tanulságait.